píše naše čtenářka s nickem ekleinovka, která se spíš řídí instinktem, i když výklady numerologů a astrologů nezavrhuje. Ale člověk by neměl jejich výklad brát až tak vážně. Sama ví, o čem mluví. Více v jejím příspěvku

Člověk si některé oblíbí, má ho za šťastné v rámci osobního života. Mně jsou sympatické sedmičky. Je to tím, že jsem narozená sedmého, každé z dětí má v datu narození sedmičky , i manžel. Datum svatby byl 7. 7., a tak jsme s nimi prostě propojeni. Kromě dcerky, u té jsou zase devítky a jedničky. Ale ta se nenarodila přirozenou cestou, nýbrž o datu jejího narození rozhodli lékaři.  

Ale na jakém principu vlastně vznikla numerologie? Ta nám význam daných čísel umí přiblížit mnohem detailněji. Když tomu člověk uvěří, určitě se nějaké spojitosti dají vyčíst. Také jsem se podle knihy zkoušela dopídit lecčeho. Mohu říci, že z numerologické mřížky si můžete vybrat, co na vás sedí anebo ne, možností je mnoho. 

Spíše se řídím přirozeným instinktem, i když práci astrologů, numerologů a dalších v žádném případě nezavrhuju.  Obdivuju jejich bádání, protože studovat všechny spojitosti a návaznosti , která musejí znát, není rozhodně jednoduché. Je třeba se neustále učit, protože jsem - li ochoten někomu radit v životě a zvláště v budoucnosti, nesu za svá slova i zodpovědnost.

Uvedu příklad samu sebe. Když zmizel syn beze stopy, použili jsme všechno možné i nemožné, abychom se dopídili alespoň maličkosti. Od té už by se klubko mohlo rozmotávat postupně dál. Bohužel. Takže jsme využili možnost pomoci od jednoho známého astrologa a léčitele. To, co mi po vyslechnutí mého příběhu sdělil, mne položilo okamžitě. Syn už dávno nežije, naděje žádná. Nemohla jsem se domotat domů. Nebýt manželovy opory, asi bych se v tu chvíli zbláznila. Prostě vakuum v hlavě.

Když jsem se vzpamatovala, začala jsem opět uvažovat reálně. Použila jsem svoji kamarádku, která tam s fotkou syna po roce vyrazila místo mne. A víte, co jí řekl? Že syn žije, údajně na území Francie nebo Španělska. Takže si vyberte.....Svým ortelem může člověku nenávratně ublížit. Blíží se výročí jeho zmizení, tak se mi všechno vrací. Nechávám psaní, přeju všem jen pozitivní zprávy a zdraví.

ekleinovka

Milá ekleinovko, ráda bych napsala pár slov útěchy, ale byla by asi příliš neohrabaná, takže tě jen v duchu obejmu. Jsi moc statečná.

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti?

Jak se cítíte dnes, 12.12.2012? Zažila jste něco zvláštního?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama