Touto otázkou se ve svém příspěvku dopodrobna zabývá čtenářka s nickem nugyna. A jako bonbonek přikládá i dvě roztomilé fotografie.

Dobrý den přeji všem,
Toť otázka...pravý, nebo umělý stromeček? Kam má paměť dosahuje, tak jsme vždy měli pravý. Krásná vůně jehličí. Jo joo...Ale začalo se zdražovat a já si na papírek napsala pro a proti kupování živého stromku. Budete se divit, ale našla jsem samá negativa. Krom toho, že voní jsem nenašla nic kvůli čemu bych měla kupovat dále živé stromky. Tak si to shrneme.
živý stromek:
krásně voní, ...

umělý stromek:
finančně vyjde levněji
vydrží déle
jeho nákupem nemusíte mít strach o lesy
prodávají už i vůně na ně (ale stejně to není ono)
máte na výběr od smrčku po borovičku...je toho na trhu moc a moc
nepadá jehličí

možná bych toho našla i víc, ale prostě jsem se rozhodla si koupit umělý. Každý rok jsme chodily k mé mamce a tam jsme slavily Vánoce, ale minulý rok byl první rok s prckem a já chtěla Vánoce slavit u nás. Tak jsme si stromek pořídily. A nakoupily nějaké ozdoby. Minulý rok byl stromeček chudší. Nakoupila jsem v rychlosti ozdoby. Ale nakrájíme si i plátky pomeranče, usušíme a jablíčka také..a bude vypadat lépe. Mám ráda výzdobu modro-stříbrnou. Každý podle svého gusta. Ještě mám slaměné výzdoby...trochu jdou na fotce vidět. Ještě je pěkná výzdoba v barvách zlato-červené. Ale někomu je jedno, jestli hraje barvama..aspoň je nepřéhlednutelný stromek. Joo a abych nezapoměla...

Tento rok jsem si v akci nakoupila v jednom diskontu svítíčka na stromeček (světýlka) Tak bude zase vypadat trochu barevněji. Posílám fotky z minulých vánoc..bohužel žádnou jinou fotku se stromkem jsem nenašla...prcek zrovna při fotografování usnul. Stejně on byl pod tím stromečkem nejkrásnější dáreček. Dneska trochu kratší článek, jelikož teď nemám moc času a bohužel přijdu k pc většinou až večer.
Ať máte doma živý, nebo umělý stromek..je to jen na vás. Někdo nemá žádný a taky mu to nevadí. Žádný vtipný zážitek se stromkem nemám, ale ráda si přečtu ty Vaše příběhy:)

Tak stromečkům zdar!

poz.red.:Text nebyl redakčně upraven

mimi

mimidva

_____________

A letos to už budou druhé Vánoce s prckem :) Tak mu ten stromeček hezky nazdobte, ať se mu rozzáří očička víc než vánoční svítíčka.
Děkuji za milý příspěvek a všem krásné Vánoce (Ježíška už máte)
Saša

 

Téma dnešního dne: Vánoční stromeček pravý, nebo umělý?

Tak jak je to u vás, milé Ženy-in?

  • Chystáte se ke koupi pravého vánočního stromečku? Ať už do stojanu, nebo toho v květináči. A už ho máte doma?
  • Anebo žádný stromeček kupovat nemusíte, poněvadž máte toho svého krasavce ve skříni a jen ho každý rok oblečete do jiného kabátku, k němuž přidáte pro vůni pár větviček jehličí.
  • Anebo máte jenom to jehličí?
  • A taky třeba taky vůbec nic. Jako zpěvačka Marta Kubišová, která kvůli zvířátkům zavěsí u stropu jen vánoční věnec.

Jak jste na tom u vás doma s vánočním stromečkem, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Můžete posílat i fotografie loňských stromečků, než nazdobíte ten letošní – ať už pravý, či umělý :)

Jednu pisatelku odměním krásným vánočním dárkem: dámským parfémem od firmy AVON -  INTENSE

parfem

Reklama