Jak je se svýma nohama spokojená čtenářka s nickem dispečerka. Za její příspěvek děkujeme a vy si přečtěte, co ji trápí

Moje nohy

Tvar nohou jsem zdědila po své babičce, statné ženě, pravé vesnické selce. Prostě: lýtka - rovná, beztvaré špalky a silná, takřka zápasnická stehna. Pro ženu do pole, která se často musela postavit i za pluh, možná ideální postava. Ne však pro ženu dnešního typu, která by se občas ráda blýskla i v nějaké střízlivější mini sukénce.

Nepomáhá vůbec nic!!!  Pokud něco zhubnu, na nohách se to vůbec neprojeví (bohužel nevím, jak u jiných, ale u mě to nejdříve odnesou prsa) a  pohyb taky nepomáhá, spíše naopak. Po cyklistické sezóně mám lýtka šlachovitá, svalnatá a tím pádem mi ještě zmohutní.

Jak já někdy těm, co mají štíhlé nohy, závidím!  Nejvíce však, když si chci pořídit vysoké kozačky. Elegantní, vysoké, úzké, černé, kožené kozačky - to je můj nesplnitelný sen. Já do nich ale to moje silné lýtko prostě ,,nanarvu"! Většinou je dopnu tak do poloviny lýtka a konec!  Občas se na trhu sice objeví takové ty trošku rozšířené kozačky s klínkem, ale to už není ono. Vypadají tak nějak usedle, jako pro o generaci starší dámu. Prostě nejsou tak hezké. Řeším to tím, že si kupuji kotníkové. Co jiného mám dělat, když už mě příroda tak štědře obdařila?

Zdraví dispečerka

Nic si z toho nedělejte, určitě máte jiné přednosti

Jak jste na tom se svýma nohama vy, milé ženy-in? Jste spokojená, nebo se vám na nich něco nelíbí?Ovlivňuje tvar vašich nohou nákup bot? Kterým genům vděčíte za své nohy? Pojďte si postěžovat, nebo pochlubit své kamarádce Ženě-in.

Na vaše příspěvky čeká na adrese: redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr. 1

Boty1Jennifer LopezSalma HayekPanelope Cruiz

 

Reklama