Přemýšlíte nad vánočním dárkem pro vaše blízké? Dobrým tipem může být dárkové balení doplňku stravy Urinal®, který je určen pro zdraví močových cest. Krabička obsahuje 60 tobolek přípravku Urinal® a krásnou konvičku a hrnek na čaj, které tvoří dohromady praktickou sadu. Pořídíte ji v lékárnách za doporučenou cenu 398 Kč.

Kdo ocení takový dárek?

Každý, koho občas potrápí potíže s nastuzenými močovými cestami. Tyto problémy známe především my, ženy, takže takový dárek ocení třeba babička, maminka nebo třeba kamarádka. Nebo si udělejte radost a darujte zdraví samy sobě.

Nový Urinal

urinal

Urinal nyní přichází s inovovaným silnějším složením s kombinací čistých výtažků z brusinek NutriCran® a CystiCran® pro ještě lepší preventivní účinek na močové ústrojí. Užívání Urinalu je nejlepší prevencí vzniku tohoto zánětlivého onemocnění. Nové složení navíc nabízí také snadnější užívání. Před zánětem vás ochrání 1-3 tobolky denně. Starší verze Urinalu měla přitom dávkování 6 tobolek denně za cenu nižší pouze o cca 10 Kč.

Urinal® je k dostání v balení 30 tobolek za 197 Kč, 60 tobolek za 347 Kč a v dárkovém balení s konvičkou a hrnkem za cenu 398 Kč vč. DPH.

Produkty řady Urinal obsahují pouze bezpečné přírodní látky, nemají žádné vedlejší účinky a lze je užívat dlouhodobě, i jako prevenci. O problematice potíží s močovými cestami se dozvíte více na www.uroinfekce.cz.

Reklama