Muži se ve vztahu k všímavosti a detailům většinou rozdělují na dvě skupiny. Jedni vnímají celkový dojem, kterým žena působí. Druhé skupině mužů pak neunikne ani jediný detail. Pozorní muži jsou snem mnohých z nás. Když domů přijdete s novým účesem a váš partner už od dveří okouzleně volá, že vám to sluší, pak jste za svého všímavého partnera ráda. Co ale když se vám na rtu vytvoří nečekaně opar? Pak budete raději, kdyby váš přítel na nějaký čas nosil hodně tmavé sluneční brýle. Opar nepotěší žádnou z nás a přitom se proti jeho vzniku nedá nijak účinně bojovat. Po nakažení zůstává neaktivní virus v těle, skrytý v nervových tkáních. Vlivem spouštěcích faktorů se virus aktivuje, putuje na povrch do kůže a tam se replikuje, čímž vzniká opar. Když už se vám na rtu ale tahle neplecha objeví, víme, jak na ni.

Babí léto a podzim, to jsou bohužel období, kdy jsme k oparům náchylnější. Mění se počasí a náhlé výkyvy teplot mohou vir HSV-1 způsobující opary aktivovat. Kromě toho stres po návratu z dovolené, kdy se vracíme k hektickému stylu života, také hraje svou roli. Pokud jste už opar někdy v životě měla, jedinou účinnou zbraní, jak oparu předcházet, je právě vyvarování se spouštějícím faktorům. Zapomenout byste měla na nadměrné slunění nebo naopak velmi chladné prostředí. Obecně platí, že čím zdravější bude váš styl života, tím je menší pravděpodobnost na vznik oparu.

Když preventivní opatření selžou, nezoufejte. COMPEED® náplast na opary představuje přelom v řešení v léčbě oparů od začátku až do konce. Jde o téměř neviditelnou náplast, která používá k léčbě oparů částice Hydrocolloid–075. Náplast se aplikuje pomocí bezdotykového aplikátoru ve tvaru motýlku, a tím pomáhá snižovat riziko vnější infekce související s dotýkáním oparu. Jakmile je aplikována, náplast opar překryje a přilne k pokožce. Zmírňuje pálení a svědění, podporuje rychlé hojení a také je diskrétní. Takže pokud váš partner patří mezi všímavé muže, tentokrát máte tajnou zbraň, jak jeho bystré oči přelstít. Na náplasti COMPEED® se totiž můžete bez obav i nalíčit!

Dobré zkušenosti s náplastmi dokazuje i odborná studie vedená MUDr. Ivou Obstovou z Dermatovenerologické kliniky 3. LF UK a FNKV a Ústavu estetické medicíny v Praze, která potvrdila přednosti náplasti na opary COMPEED®. V rámci jejích výsledků se například ukázalo, že 96 % osob souhlasilo, že díky náplasti na opary COMPEED® byl opar méně viditelný než při použití běžných přípravků. Celých 90 % pacientů pak hlásilo zmírnění výsevu oparu již během prvních dnů.

Více informací na www.konecoparum.cz

Trápí vás opary? Potom se zapojte do soutěže o náplasti COMPEED®. Soutěž probíhá ZDE

Reklama