Revoluce v domácím fitness pokračuje!!! Společnost KETTLER již v loňském roce představila první chytré trenažéry z řady KETTLER S-FIT. Letos se tato revoluční řada rozrostla hned na osm strojů pro aerobní trénink, které lze jednoduše propojit se SmartPhonem a poté využívat možností mobilní aplikace KETTLER S-FIT. S tou bude trénink zábavnější než kdykoliv předtím a dokonce hrozí, že se cvičení stane vaší novou závislostí!

SMART FITNESS

Bez mobilu ani ránu

Tak to tu ještě nebylo! Patříte mezi „závisláky“ na SmartPhonu a při představě, že chvíli nebudete „online“, vám naskakuje husí kůže? Přesně pro vás jsou určené nové revoluční stroje řady S-FIT, které umí přes bluetooth rozhraní komunikovat s chytrým telefonem či tabletem. Stačí si jen nainstalovat aplikaci KETTLER S-FIT s mnoha různými tréninkovými programy a nemusíte už chytrý telefon pouštět z ruky ani při cvičení!

Unikátní aplikace KETTLER S- FIT obohacuje fitness trénink o zcela novou dimenzi. Aplikace umožňuje trénovat v jednom ze tří tréninkových programů a po skončení detailně vyhodnocovat tréninková data na www.kettfit.com, srovnávat výsledky s dalšími uživateli, nebo se třeba pochlubit úspěchy přátelům na sociálních sítích. Každý trénink je díky chytré aplikaci opravdu jedinečný.

Jak aplikace KETTLER S-FIT funguje? Jednoduše!

Nejste zrovna technický typ a bojíte se složité obsluhy? Nemusíte! Ovládání je tak jednoduché, že jej hravě zvládne úplně každý. Nejprve si stáhnete a nainstalujete do chytrého telefonu či tabletu aplikaci KETTLER S-FIT. Aplikace se automaticky stáhne v češtině, takže nehrozí, že byste jí nerozuměli. Poté už jen stačí propojit SmartPhone s trenažérem pomocí bluetooth a spustit aplikaci. Na výběr máte hned ze tří programů FUN, CHALLENGE a EXPERT.

Soutěžte s CHALLENGE

SMART FITNESSPatříte mezi opravdu soutěživé typy a rádi poměřujete své síly s ostatními sportovci? Tak to je vám tréninkový program CHALLENGE šitý přímo na míru! Díky němu totiž budete trénovat na skutečných závodních tratích a v různě náročných terénech. Svoje síly můžete navíc otestovat i proti virtuálním soupeřům. Vyzvěte je na souboj a pak si užívejte nefalšovanou radost z vítězství.

Dejte si do těla s EXPERTem

SMART FITNESSProgram EXPERT nabízí náročný trénink nejen pro profesionální sportovce. Vybírat můžete z široké nabídky tréninků, které lze přizpůsobit na míru aktuální kondici a časovým možnostem. Při sportování budete mít navíc neustále na očích nejdůležitější tréninková data (např. rychlost, puls, vzdálenost), což vás bude motivovat. Všechny vaše výkony a výsledky můžete synchronizovat také se svým účtem na www.kettfit.com, kde si lze navíc vést i vlastní tréninkový plán.  

Bavte se s FUN

Myslíte si, že cvičení nemá se zábavou nic společného? Tak to jste na omylu. Nyní totiž můžete spalovat kalorie při tréninku FUN na principu počítačové hry. Stačí jen zvolit své oblíbené jídlo či pití a začít trénovat! V průběhu sportování pak uvidíte, jak s vaším výkonem postupně mizí například hamburger, sklenice coly nebo talíř chipsů. Trénink se tak stane zábavnější a návykovější, než kdykoliv předtím.

SMART FITNESS

Chytré i atraktivní

Mobilní aplikaci S-FIT využijete jenom ve spojení s trenažéry KETTLER S-FIT. Tato nová řada je určena pro nejnáročnější klientelu, která si potrpí na nové technologie, luxusní komponenty, profesionální výbavu, maximální kvalitu a moderní design. Všechny stroje jsou „oděny“ do stylového černo-modrého hávu, díky kterému skvěle zapadnou do každé moderní domácnosti. To, že se jedná o opravdové designové lahůdky, potvrzují například dřevěné komponenty u veslovacího stroje nebo příjemné modré podsvícení u běžeckého trenažéru. Displeje trenažérů jsou navíc vybavené dotykovými displeji, pomocí kterých je lze ovládat bez propojení s chytrým telefonem.

SMART FITNESS

Jděte s dobou a buďte SMART

SMART FITNESSPokud chcete být opravdu „trendy“ a užívat si „hi-tech“ trénink na nejvyšší možné úrovni, aerobní trenažéry S-FIT jsou pro vás tou pravou volbou! Díky možnosti propojení s unikátní aplikací KETTLER S-FIT a dalším technickým vychytávkám vás cvičení bude skutečně bavit a stane se z něj přirozená součást každodenního života.

Potřebujete radu odborníka? Obraťte se na nás! Vám i vašim čtenářům poradí Martin Homolka, specialista z firmy KETTLER s dlouholetými zkušenostmi.

Sortiment domácího fitness si můžete osobně prohlédnout ve značkových showroomech KETTLER v Praze. Naleznete zde také další sortiment značky KETTLER pro volný čas – dětský nábytek, jízdní kola a především kompletní nabídku vybavení pro domácí cvičení, fitness trenažéry i doplňky značky KETTLER.

Reklama