Jemné a lahodné krémy Rio Mare Paté s vysokým podílem kvalitního masa z tuňáka či lososa jsou ideální surovinou pro to, jak rychle a kreativně připravit chutnou a zdravou snídani, svačinu, večeři nebo rychlé občerstvení.

 

Jemný a lehce roztíratelný krém Rio Mare Paté má lahodnou chuť, ve které nenajdete ani náznak pro děti často nepopulárního rybího aroma. Je tedy vhodný pro každodenní konzumaci, a to i pro děti a ty, kteří obyčejně ryby nevyhledávají. Krémy Paté jsou novou variantou každodenní zdravé svačiny pro lidi se zaměřením na nové trendy, vysokou kvalitu a moderní životní styl.

 

Krémy Rio Mare Paté jsou zdravou alternativou paštik, které obvykle obsahují vysoké procento tuků a konzervantů. Současně v nich nenajdete žádné konzervační látky. Špičkovou kvalitu použitého rybího masa i všech ingrediencí přitom garantuje prémiová značka Rio Mare.

 

Díky praktickému balení v tubě z krémů Paté v mžiku kdykoliv a kdekoliv vykouzlíte vynikající občerstvení. Nemusíte přitom jídlo složitě připravovat a zároveň máte ingredienci, která je trvanlivá a můžete ji snadno převážet. Díky unikátnímu aplikátoru - zdobítku ve tvaru hvězdičky, které je součástí balení, dokáže krém Rio Mare Paté obyčejnou snídani, svačinu či rychlou večeři  proměnit v gurmánský zážitek.

 

Můžete si vybrat ze tří variant těchto jemných a lahodných krémů - Tuňákový krém Rio Mare Paté (100 g), Lososový krém Rio Mare Paté (100 g) a Tuňákový krém Rio Mare Paté s feferonkou (100 g)

 

Hlavní benefity krémů Rio Mare Paté:

 

n       Rybí krémy, které jsou zdravou a kvalitní alternativou k paštikám

 

n       Kvalita je garantována značkou Rio Mare

¨      obsah ryby – min. 44 %

¨      bez konzervačních látek

 

n       Jemná chuť krémů

¨      vhodná pro každodenní použití po celý den

¨      je ideální pro děti a ty, co obyčejně ryby nevyhledávají

 

n       Rychlé a jednoduché použití

 

Doporučená cena: 59,90 Kč

K dostání v široké maloobchodní síti.

 

Tak už víte, co dáte dětem do školy ke svačině nebo čím oživíte jídelníček své rodiny? Vyzkoušejte jedinečné krémy Rio Mare Paté a uvidíte, že se dá jíst zdravě, ale i chutně. Dejte si! Dobrou chuť!

 

A nyní máte možnost tyto výborné krémy Rio Mare Paté vyhrát v soutěži na Žena-in. Soutěžte ZDE a 20 z Vás má šanci vyhrát balíček s mixem všech tří krémů Paté a také saláty Insalatissime Rio Mare. 

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte dobrůtky Rio Mare. Soutěžit můžete ZDE

 

Vše o zdravé svačince Rio Mare Paté se dozvíte ZDE

 

 

 

 

 

 

 

Reklama