Stejně jako má své trendy móda nebo kosmetika, může se s nimi pochlubit i zubní hygiena. Určitě největší skok v této oblasti udělaly metody čištění zubů a zejména vývoj zubního kartáčku. Předpotopní žvýkací klacíky byly v 15. století nahrazeny prvními štětinovými kartáčky. V roce 1939 příchází první elektrický kartáček. Koncem 80tých let 20. století pak první elektrický rotační kartáček a stejně tak Philips Sonicare představuje první sonický kartáček. Ústní hygiena si rok od roku získává větší pozornost a tak se není čemu divit, že stále více lidí si začíná klást otázku, který kartáček je účinnější – ruční nebo elektrický?

Philips Sonicare

Pojďme se tedy nejprve podívat na to, co od zubního kartáčku očekáváme. Ideálně by měl nejen udržet přirozenou bělost zubů, být šetrný k dásním, mít pohodlné a snadné používání, ale k tomu by měl odstranit zubní plak ze standardních, ale i z těžko dostupných míst. Myslíte si, že je toto schopný zajistit klasický ruční kartáček, respektive my díky jeho pomoci? Možná, ale…Ruku na srdce, kolik času je každý z nás denně ochotný věnovat zubní hygieně? Jak moc se v ranním shonu či při večerní únavě soustředíme na každý pohyb zubního kartáčku, tak, abychom odstranili zubní plak a zároveň neohrozili své dásně? A co mezizubní prostory?

Vývoj a klinická studie

Jak již jsme zmínili v úvodu, Philips Sonicare představil svůj první sonický kartáček koncem 80.let minulého století a od té doby se neustále vyvíjí. Teď nemáme na mysli výdrž baterie či barevné provedení, tvar apod., ale s ohledem na to, jak si lidé po celém světě čistí zuby i vývoj technologie jako takové. Zvýšení a zlepšení efektivity, toho s čím elektrický sonický kartáček může pomoct, co za nás udělá a co za nás může ohlídat. O tom, že se vývoj elektrických zubních kartáčků Philips Sonicare ubírá správným směrem mimo jiné svědčí i výsledky nedávno realizované nezávislé klinické studie. Ty nejen v porovnání ruční nebo elektrický jasně hovoří pro elektrický kartáček, ale navíc v kategorii elektrických kartáčků vyzdvihují právě  sonické zubní kartáčky.

Žhavé novinky na českém trhu:

Philips Sonicare Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean (HX9332) disponuje jedinečnou sonickou technologií, která díky kombinaci vysoké frekvence a ideálního rozkmitu štětin v hlavici kartáčku vytváří v ústech aktivní tekutinu. Tato patentovaná technologie přináší velmi šetrné a zároveň efektivní čištění, které odstraní mnohem více plaku a umožňuje tak zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Kartáček je vybaven zcela novými Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. Navíc jedinečně nakloněný krček hlavy kartáčku usnadňuje přístup k zadní straně zubů a odstranění plaku i z těchto obtížně přístupných oblastí. Philips Sonicare DiamondClean nabízí pět režimů čištění: základní čištění, péče o dásně, jemný režim pro citlivé zuby a dásně a nově také  bělení a leštění, pro skutečně individuální péči a potřeby. Kartáček je možné nabít v příloženém skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí, který slouží nejen k nabíjení, ale je určen i  pro výplach úst po vyčištění zubů. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro se standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách i cestovní nabíječka. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. denně).

Nebaví vás zubní nit?

Nový Philips Sonicare Airfloss (HX811) čistí šetrně a efektivně mezizubní prostory a odstraňuje tak bakterie, které se v těchto místech usazují. Airfloss je mimořádně rychlý, vyčistí mezizubní prostory v ústech během jedné minuty, přičemž jedinečná technologie Microburst využívá kombinaci krátkých dávek stlačeného vzduchu a mikrokapek vody. Díky tomu Airfloss vyčistí prostory i  hluboko mezi zuby, kam se s kartáčkem nedostaneme a odstraní až o 99% více plaku než manuální zubní kartáček. Je klinicky prokázáno, že tak zlepšuje zdraví ústní dutiny.

Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

Philips Sonicare Pokud si nicméně ještě stále nejste nákupem úplně jisti, tak není důvod váhat, protože nyní máte jedinečnou šanci si výrobky bezplatně vyzkoušet. Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 1. 9. 2012 do 31. 1. 2013 po celé České republice. Pokud si tedy v tomto období zakoupíte ve vybraném obchodě zubní kartáček Philips Sonicare a on nesplní vaše očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

K nákupu zubních kartáčků Philips Sonicare zkuste využít např. oficiální Philips Sonicare e-shop na www.sonicare.philips.cz, kde k nákupu libovolného modelu kartáčku obdržíte vždy navíc náhradní hlavice zdarma jako dárek.

Více na www.philips.cz. nebo na facebooku Philips Sonicare CZ & SK

Reklama