Také si potrpíte na dokonalý účes? Chcete mít Vaše vlasy vždy krásně upravené a zdravé? Kulmujete si vlasy? Žehlíte? Pokud ano, máme pro Vás skvělý tip! Novou řadu značky Taft Heidi's Heat Styles.
Nejenže Vás účes bude perfektně upravený, ale zároveň o vlasy pečujete a nepoškozujete. Nová řada Heidi's Heat Styles Vám poskytne speciální tepelný štít pro ochranu vlasů a zároveň zajistí dokonalé zpevnění.

Taft Heidi's Heat Styles

Pokud jde o účesy, Heidi Klum ví moc dobře, jak překonat veškerá omezení. Tato módní ikona a tvář značky Taft se svými vlasy ráda experimentuje, divokou hřívou na přehlídkovém molu počínaje a módním bohatým účesem na premiéře v Los Angeles konče. Každý den spolupracuje se špičkovými stylisty, aby při každé příležitosti vypadala dokonale, a lépe než kdokoli jiný ví, jak neustálé vysoušení, kulmování a žehlení vlasy zatěžuje. Nyní však můžete před těmito negativními vlivy své vlasy chránit, takže zůstanou zdravé a zachovají si přirozený lesk, a to díky fantastické spolupráci Heidi a značce Taft, která představuje novou produktovou řadu Heidi's Heat Styles.

První produktová řada značky Taft, která nabízí velmi silné zpevnění a ochranu před tepelnými vlivy, obsahuje pěnové tužidlo a ochranný sprej Heidi's Heat Styles. Vytvářejí speciální tepelný štít, který chrání upravované vlasy před poškozením, a to až do teploty 220°C. Nový lak vlasy dokonale uzavře a na 24 hodin zajistí velmi silné zpevnění. Vlasy se přitom neslepují a každý den jsou skvěle připravené jako na módní přehlídku.

Díky přípravkům Taft Heidi's Heat Styles nyní mají všechny ženy příležitost využít zkušenosti Heidi Klum. Každý den se pak mohou pyšnit dokonalým účesem, a přitom své vlasy chránit před roztřepenými konečky a poškozením způsobeným fénováním, kulmováním a žehlením. Tyto úpravy totiž při pravidelném užívání vlasy dehydratují, a tím je poškozují.

Ať chceme napodobit úchvatný vzhled Heidi jako svůdné, atraktivní hvězdy, anebo dáváme přednost elegantnímu hladkému účesu, nevyhneme se použití vysoušeče, kulmy či žehličky. To jsou zkrátka nezbytní pomocníci při každodenní úpravě vlasů každé ženy. Výzkumy ukazují, že 78 % zákaznic si upravuje účes pomocí vysoušeče nebo jiného tepelného přístroje. Nová stylingová řada Taft Heidi's Heat Styles, doporučovaná Heidi Klum, ovšem zaručí, že úprava vlasů se stane zábavou. Vlasy totiž zůstanou zdravé a lesklé, ať už nosíte jakýkoli účes. Tři nové produkty z řady Heidi's Heat Styles se navzájem dokonale doplňují a představují tak komplexní řešení pro nekonečnou zábavu při stylingu a krásně zdravé vlasy.

taftPěnové tužidlo Drei Wetter Taft Heidi's Heat Styles (200 ml)
Pěnové tužidlo Taft Heidi's Heat Styles
nabízí dokonalé řešení pro každý účes upravovaný fénováním. Nové fantastické pěnové tužidlo vlasy spolehlivě ochrání před vlivem tepla a dodá jim objem. Díky zvláštnímu složení tužidlo obalí každý vlas a funguje jako tepelný štít, který vlasy ochrání před teplotami až do 200 °C. Ať už máte andělské lokny, nebo módní hladké mikádo, nové pěnové tužidlo zaručí 24hodinové zpevnění, aniž by vlasy zatěžovalo. Navíc je chrání před dehydratací a z 85% i před třepením konečků a lámavostí. Pěnové tužidlo Heidi's Heat Styles stačí vetřít do vlhkých vlasů a upravit dle libosti. Vyšší teploty při vysoušení znásobí objem, aniž by vlasy poškodily.

taftOchranný sprej Drei Wetter Taft Heidi's Heat Styles (250 ml)
Abychom dosáhli dokonalého účesu, musíme při jeho úpravě občas použít vyšší teplotu, takže je třeba vlasy i více chránit. Právě proto přichází ochranný sprej Taft Heidi's Heat Styles. Chrání vlasy až do teploty 220 °C a jeho 24hodinový účinek proti vlnění vlasů zajistí vlasy rovné a hladké s přirozeným leskem. Stačí sprej nastříkat na suché vlasy a pak použít žehličku nebo kulmu. (Žehličku nikdy nepoužívejte na vlhké vlasy.) Ochranný sprej Heidi's Heat Styles můžete aplikovat i na mokré vlasy a chránit je tak před poškozením při vysoušení.

taftLak na vlasy Drei Wetter Taft Heidi's Heat Styles (250 ml)
Když máte vlasy dokonale upravené, nový lak Taft Heidi's Heat Styles váš účes dokonale zafixuje. Lak rovnoměrně nastříkejte na vlasy a zajistěte jim báječný lesk a velmi silné 24hodinové zpevnění. Zároveň z 85 % zabráníte třepení konečků a lámavosti vlasů. Zvláštní složení výrobků Taft chrání vlasy před větrem, vlhkostí i ultrafialovým zářením. Při přímé aplikaci na linii vlasů dodává lak Heidi's Heat Styles vlasům objem. A navíc se snadno vyčesává a nezanechává na vlasech žádné stopy.

Celá nová řada Taft Heidi's Heat Styles se na pultech obchodů objeví v září 2011. Každé ženě nabídne možnost upravit si vlasy jako Heidi Klum, a přitom je ochránit před poškozením vlivem vysokých teplot.

Reklama