Domácnost

Nový Somat Perfect šetří energii!

Myčky nádobí byly vynalezeny proto, aby lidem šetřily čas a energii. Henkel ČR nyní uvádí na trh svou nejnovější inovaci – tablety, které díky svému složení přinášejí úspory energie při mytí nádobí. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí a zároveň skutečně šetří náklady na elektřinu. Nový Somat Perfect s aktivátorem nízkých teplot umyje nádobí perfektně už při teplotě 40 °C. Oproti mytí při běžné teplotě 60 °C se tak prokazatelně sníží spotřeba energie o 40 %!

somatSpeciální patentovaný chemický katalyzátor zajistí, že nejdůležitější části receptury, jako jsou bělidla a enzymy, mohou působit na špinavé nádobí už i při nízké teplotě. Přitom není snížena účinnost tablet. Somat Perfect s  aktivátorem nízkých teplot obsahuje novou a zdokonalenou kombinaci enzymů. Proto spolehlivě odstraní připečené zbytky jídla v hrncích a na příborech, škrobové skvrny od brambor, rýže a těstovin, mastné skvrny na talířích či pánvích.

Speciální složení zdokonaleného přípravku Somat Perfect s novým modrým jádrem obsahuje mimořádně vysokou koncentraci enzymů proteáza, které si poradí i s odolnými skvrnami od vaječných žloutků, masa a mléka. Další enzym zvaný amyláza zase působí na škrobové skvrny od brambor, rýže a těstovin.

Nový Somat Perfect s aktivátorem nízkých teplot si stále zachovává ty nejlepší vlastnosti. Díky tomu se můžete i nadále spolehnout na to, že nádobí, které svěříte do péče tomuto výrobku, bude vždy perfektně čisté. Nový Somat Perfect ale dokáže i mnohem víc. Přináší totiž skutečné úspory ve spotřebě energie. Test prokázal, že snížením teploty vody při každodenním mytí v myčce o 20 stupňů ušetříte měsíčně za energii tolik, kolik byste zaplatili za balení Somat Perfect 28 tablet na 3 měsíce. Extra silná receptura navíc zajistí, že nádobí není potřeba předem namáčet nebo předmývat. Somat Perfect zvládne vše, aniž by plýtval energií kohokoli z nás!

Hledejte nápadné červené obaly ve třech různých velikostech: 28, 56 a 70 tablet za DMOC 219,  359 a 399 Kč.

Kupujte výrobky Somat, registrujte se na www.somatklub.cz a vybírejte dárky!

   
02.09.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  MYČKA JE PERFEKTNÍ UŠETŘÍ HODNĚ PRÁCESml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 02.09.2009, 17:18:53
 2. [2] German [*]

  My máme myčku nádobí asi tři roky a za tu dobu se stala mým nejoblíbenějším spotřebičem v domácnosti. Používám Somat i tablety jiných značek a žádný rozdíl mezi nimi jsem nezaznamenala. Všechny umyly co umýt měly. Sml16

  superkarma: 0 02.09.2009, 10:18:52
 3. avatar
  [1] Tulinka [*]

  Kupuji,ať je to Somat tabs nebo Somat perfekt gel......hlavně že to umyje.Ruční mytí nádobí jsem už dávno vzdala.Žiju v 21.století,takže ztrácet čas mytím nádobí nehodlám Sml57

  superkarma: 0 02.09.2009, 08:37:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme