Zdraví

Nový seriál Hanky Kynychové pro ženu-in právě startuje!

Od dnešního dne každý pátek najdete na stránkách ženy-in v rubrice Zdraví speciální seriál, který pro vás bude připravovat populární cvičitelka aerobiku, trenérka a především propagátorka zdravého životního stylu Hanka Kynychová. Zajímají vás nejnovější trendy? Pak jste na správné adrese.

Hanka KynychováMilé čtenářky, moc Vás zdravím. Dostala jsem možnost se na Vás každý týden obracet a já ji chci maximálně využít. Stejně jako většina z Vás jsem matkou, manželkou, kamarádkou, zkrátka ženou. S kým jiným se proto spojit než s ženou-in.

Budu se s Vámi pravidelně setkávat a povídat si o tématech, která by Vás mohla zajímat. Probereme novinky a trendy ze světa fitness, cvičení a zdravého životního stylu. Občas se s Vámi podělím také o to, co mě potkává v každodenním životě. Jaké to je vychovávat tři báječné děti, zvládat charitativní projekty s pravidelným vedením fitness centra a předcvičováním, a zůstat u toho všeho ještě trochu normální. I na mě občas padá únava, jsou dny, kdy se sama sebe ptám, zda to dělám dobře. Ale pravdou je, že bych neměnila. Jsem šťastná za to, že dělám to, co mě baví, a že u toho ještě můžu ostatním lidem pomáhat. A tím myslím nejen děti z dětských domovů, ale také ženy a v poslední době i muže, kteří za mnou chodí cvičit, chtějí se hýbat, žít zdravěji a cítit se fit.

Věřím, že mě v tom nenecháte samotnou, a dáte mi občas vědět, co by Vás zajímalo. Moc Vás zdravím a těším se na další pátek, kdy Vám přiblížím cvičení na velkých balonech. To je totiž neuvěřitelně účinné cvičení, které si může dovolit každý, tedy i starší lidé, těhotné ženy nebo osoby se zdravotními problémy. Takže pokud Vás bolí záda a chcete se pomalu dostat do kondice nebo si myslíte, že balony už nejsou moderní, počkejte si na příští týden. Do té doby se mějte hezky.

Hanka Kynychová

Vaše Hanka

   
18.03.2011 - Zdraví - autor: Hanka Kynychová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] spiderlorka [*]

  Sml79Super, moc se těšímSml79

  superkarma: 0 20.03.2011, 20:55:24
 2. avatar
  [2] JankaAnna [*]

  No super, moc se na Vás Hanko těším:). Celé těhu jsem cvičila, ostatně jako před ním, s pupíkem pak už podle Vašeho videa. Po porodu zase s Vámi a teď jsem se vrátila zpět ke své kalanetice, jak jsem byla zvyklá před těhu. Nicméně čas a pak i, přiznávám, nálada není vždy nebo obojí neskloubím, takže jsem vděčná za tuto motivaci.

  Držím pěsti při Vašich aktivitách a těším se na na "shledanou".

  superkarma: 0 18.03.2011, 16:16:04
 3. avatar
  [1] selinka [*]

  Hanko, budete dohrávat videa z předchozích stránek? Dost mi chybí.

  superkarma: 0 18.03.2011, 07:12:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme