Nový head & shoulders Total Care nabízí 3 výhody v 1 šamponu – důkladně umývá, ošetřuje a zanechává až 100 % vlasů bez lupů*

Moderní muži touží po věcech, které jsou nejen vysoce technologicky komplexní, ale zároveň snadné k použití. Například smartphone – uvnitř velmi složitý, zvládá nesčetné množství funkcí, ale navenek je jeho používání jednoduché a intuitivní. Dalším prvkem, který z pohledu mužů hraje klíčovou roli, je rychlost a okamžitý výsledek. To je to, co muži požadují nejen od telefonů, počítačů, aut, domů, ale i od našich výrobků osobní hygieny. Je to také důvod, proč odborníci značky head & shoulders vyvinuli šampon Total Care, který nabízí 3 výhody v jedné láhvi: vlasy důkladně umývá, zanechává je bez lupů a ošetřuje, aby byly poddajné.

Hi-tech pro vlasy

 head & shoulders Total CarV dnešním světě muži potřebují jednoduchá, ale efektivní řešení poskytující okamžité výsledky. Přesně to požadují od výrobků pro péči o vlasy - ideální šampon by měl vlasy důkladně umývat, zanechávat je bez lupů a ošetřené, aby byly poddajné, nádherně vonět a snadno se oplachovat. Co více, měl by se snadno používat, protože pokud muži něco nesnáší, je to ztráta času. U žen je naopak proces používání kosmetických přípravků podstatnou součástí výsledku a ženy tím rády tráví čas. Pro muže je však výsledek to jediné, na čem záleží. Odborníci značky head & shoulders proto vytvořili nový šampon head & shoulders Total Care, který poskytuje 3 výhody v jedné láhvi:

  • důkladně umývá,
  • vlasy zanechává bez lupů,
  • ošetřuje vlasy, aby byly poddajné.

Sofistikovaná kombinace účinných čisticích látek, tzv. surfaktantů (povrchově aktivních látek), odstraňuje všechny nečistoty jako je prach, pot, kožní maz nebo zbytky stylingových přípravků. Díky technologii ZPT šampon head & shoulders Total Care při pravidelném používání odstraňuje až 100% lupů již od prvního umytí. Co více, výrobek usnadňuje úpravu vlasů. Nový šampon Total Care je kompletní péče pro mužskou hlavu a skutečný hi-tech výrobek ukrytý v lahvi - technologicky vyspělý, ale rychlý a jednoduchý na používání.

Total Care část 1. – důkladné umytí

Rychlé a snadné umytí je základní funkcí kvalitního pánského šamponu. Právě takto byl nový šampon head & shoulders Total Care navržen – sofistikovaná kombinace čisticích látek, tzv. surfaktantů (povrchově aktivních látek), odstraňuje všechny nečistoty jako prach, pot, kožní maz nebo zbytky stylingových přípravků.

Total Care část 2. – osvědčený účinek v boji proti lupům

Více než 50 % mužů na celém světě trpí lupy. Při běžných aktivitách musí mít jistotu, že jejich výkon bude efektivní a nebude narušován lupy nebo svědivou pokožkou hlavy. Šampon head & shoulders Total Care s technologií ZPT při pravidelném používání odstraňuje až 100 % lupů již od prvního umytí.

Total Care část 3. – ošetření vlasů a jejich snadná úprava 

Muži většinou preferují kratší vlasy, které musí vypadat stylově, elegantně a přitažlivě. Přitom však nechtějí v koupelně trávit příliš mnoho času a touží po dosažení výsledku v krátkém čase, jen co vyjdou ze sprchy. Odborníci značky head & shoulders jsou si toho vědomi, a proto směs ošetřujících ingrediencí ve složení šamponu Total Care byla přizpůsobena tak, aby poskytovala ochranu vlasovému vláknu a současně se každé z nich chovalo tak, jak si přejeme.

Další výhody

Nový šampon head & shoulders Total Care poskytuje nejen vynikající výhody pro vlasy a pokožku hlavy, ale nabízí také velmi příjemný zážitek při používání díky speciální vůni s názvem „Cobalt“. Toto označení je také používáno pro velmi energickou a výraznou modrou barvu: stejně energická a svěží je nová vůně šamponu Total Care.

Jednoduchý způsob pro muže, jak získat až 100 % vlasů bez lupů? Nový šampon head & shoulders Total Care – kompletní řešení pro muže a 3 výhody v jedné láhvi: vlasy důkladně umývá, zanechává je bez lupů a ošetřuje, aby byly poddajné. Tak snadné!

Šampon head & shoulders Total Care – doporučené maloobchodní ceny:

200 ml -  Kč   79,90

400 ml – Kč 137,90

600 ml – Kč 187,90

Tyto ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

*viditelných lupů při pravidelném používání

Reklama