.

Nový šampon Head & Shoulders Soothing Care - uklidňující péče pro svědivou* a podrážděnou pokožku hlavy

Styl

Nový šampon Head & Shoulders Soothing Care - uklidňující péče pro svědivou* a podrážděnou pokožku hlavy

headDíky technologickému průlomu založenému na měření biomarkerů histaminu pomáhá nový šampon Head & Shoulders Soothing Care s výtažky z eukalyptu bojovat se symptomy spojenými s tvorbou lupů a zároveň přináší úlevu podrážděné pokožce hlavy. Vlasy zanechává 100% bez lupů a zklidňuje svědivou pokožku hlavy. Podráždění, svědění a tvorba lupů jsou reakcí těla na mikroorganismy na povrchu pokožky, především na druh kvasinek Malassezia globosa. Důsledkem intenzivnější činnosti vedlejších metabolických produktů tohoto organismu je zvýšení koncentrace histaminu. Díky technologickému průlomu měření histaminu pomocí biomarkerů přináší nový šampon Head&Shoulders Soothing Care s výtažky z eukalyptu okamžitou úlevu svědící a podrážděné pokožce hlavy již od prvního použití a snižuje příčiny vzniku lupů.

Aktivní složka ActiZinc a proti lupům vysoce účinný zinkpyritihion (ZPT) brání růstu plísně Malassezia globosa. Šampon díky tomu bojuje proti příčinám a příznakům lupů a zároveň podporuje obnovu a rekonstrukci pokožky hlavy a její přirozenou obranyschopnost.

Komplex ActiZinc využívá technologii Pro Clean, založenou na jedinečné kombinaci komplexních účinných čistících složek, které kromě mytí vlasů pomáhají udržovat správnou úroveň účinných látek. Vlasová vlákna jsou pevnější a jejich povrch hladší.

Šampon Head & Shoulders Soothing Care proti lupům – doporučené maloobchodní ceny:

  • 200 ml -    79,90 Kč
  • 400 ml – 137,90 Kč
  • 600 ml – 187,90 Kč
   
27.09.2013 - Vlasy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme