Máte malé dítě, nebo jej teprve čekáte a hledáte stránky, kde se dozvíte spoustu zajímavých rad ohledně výživy miminka? Pak máme pro vás krásný tip! Nejen že se zde dozvíte vše o výživě, ale také si můžete popovídat s maminkami v odborných poradnách!

 

Vítejte na novém portálu NESTLÉ, který je zaměřen na dětskou výživu. Najdete jej pod adresou www.kojeneckavyziva.cz . Na kalendáři, který zde najdete, si můžete nastavit věk vašeho děťátka, a zobrazí se vám recepty, rady, výrobky a další informace přímo pro vámi zvolenou věkovou kategorii. Současně můžete na portálu sledovat, jak vaše miminko roste, můžete využít odbornou poradnu a popovídat si s ostatními maminkami.

Děťátko se odmalička vyvíjí úžasným, velmi rychlým tempem. Během krátké doby projde hned čtyřmi fázemi – leží, sedí, leze po čtyřech a začíná chodit. Vše se odehrává v rozmezí jediného roku. K tomu, aby vše zvládlo, potřebuje především dobrou a vyváženou stravu. Odborníci Nestlé na dětskou výživu proto připravili Nestlé Nutriční plán, který slouží jako průvodce 4 vývojovými stupni a radí v otázkách výběru správné výživy. Na základě Nestlé Nutričního plánu vyvinulo Nestlé výrobky, které přesně odpovídají tomu, co vaše miminko v danou chvíli a v daném období vývoje právě potřebuje.

 

PRVNÍ OBDOBÍ

Kojení je pro vaše děťátko nejdůležitější. Nastává období prvních jemných příkrmů.

 

DRUHÉ OBDOBÍ

Děťátko objevilo lžičku a hrníček. Je připraveno objevovat i nové a více složité chutě.

 

TŘETÍ OBDOBÍ

Děťátku začínají růst zoubky – je tu objev prvních malých soust s kousky potravy.

 

OBDOBÍ JUNIOR
Děťátko se začíná samo krmit. Nastává velký přechod z kojeneckého období do dětství.

 

Milé maminky, zveme vás do diskutárny na www.kojeneckavyziva.cz . Můžete si tu vyměňovat zkušenosti, rady, svěřovat se se svým trápením nebo sdílet prožitou radost z pokroků vašeho děťátka. Právě tu probíhají diskuse o tom, jak dlouho kojit a zda je nutné dopřát miminku co nejpestřejší jídelníček. Diskutovat můžete samozřejmě o všech věcech, které vás zajímají.

 

Připojte se na tento zajímavý portál, který navštěvují maminky, které se zajímají o vše kolem děťátka. Tyto stránky jsou aktualizované, takže při každé nové návštěvě zde najdete něco nového! Články, rady, soutěže, nové příspěvky od zaregistrovaných maminek!

 

Jak se vám stránky líbí? S kým se radíte, když potřebujete radu ohledně výživy vašeho dítěte? Zajímáte se o novinky v oblasti výživy dětí, které jsou u nás na trhu?? Které máte vyzkoušené a které vám vyhovují? Napište nám o tom! 

Reklama