Čistá podlaha je základ. Jak ale dosáhnout dokonalých výsledků, aniž by čištění zabralo příliš času? Společnost Philips představuje nový vysavač AquaTrio Pro (FC7088) s příkonem 500 W, přinášející revoluci do mokrého čištění tvrdých podlah jako jsou keramika, přírodní kámen, dřevo, parkety, laminát nebo PVC.

Philips

Tato novinka s nízkou váhou a robustním, ale elegantním designem disponuje unikátní technologií trojité akcelerace, díky níž současně vysává, vytírá a vysouší. V  porovnání s klasickou metodou zkracuje celý proces úklidu až o polovinu a ušetří až 70 % vody oproti klasickému vytírání mopem. Navíc odstraní až 99 % bakterií a redukuje alergeny, čímž se stává vhodným a účinným pomocníkem i pro domácnosti s alergiky, což potvrzuje i doporučení Evropského centra pro výzkum alergií (ECARF).

PhilipsJak celý systém nového vysavače Philips AquaTrio Pro FC7088 funguje? Součástí přístroje jsou dva vysokootáčkové kartáče z mikrovláken s rychlostí 6 700 otáček za minutu. V první fázi úklidu nastupuje první z kartáčů, na který je nanášena čistá voda ze speciální nádržky. Tento kartáč uvolní a odstraní veškeré nečistoty, stejně jako sebemenší skvrny. Druhý kartáč sbírá přebytečnou vlhkost z podlahy, čímž ji vlastně vysouší. Kartáče jsou samočisticí. Po vytírání se celý výrobek propláchne pomocí čisticí podložky, do které se nalije cca 300 ml vody, přístroj se na ní položí a zapne. Tím dojde k odstranění špíny z přístroje čistou vodou.

Se systémem Philips AquaTrio Pro FC7088 máte velkou volnost ve způsobu použití. Podle aktuálních potřeb s ním můžete vytírat teplou nebo studenou vodou bez čističů, nebo do vody pár kapek přidat. Bez ohledu na druh podlahy vyčistíte najednou až 60 m², aniž byste museli několikrát vyměňovat velké množství vody. Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu zajistí, že každý kousek podlahy bude doslova zářit čistotou. Obě nádržky jsou vybaveny inteligentním LED indikátorem, který začne svítit, když je potřeba doplnit čistou vodu, případně vyprázdnit nádržku s vodou špinavou.

Philips AquaTrio myslí nejen na vaše pohodlí při práci, ale také na vaši peněženku a životní prostředí. Ušetříte až 70% vody, kterou byste jinak spotřebovali vytíráním, a zároveň až 50 % energie.

Nový vysavač AquaTrio Pro (FC7088) společnosti Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Jeho orientační maloobchodní cena je 11 999 Kč.

Philips

Reklama