Domácnost

Nový Perwoll Care & Repair omezuje žmolky a třepení vláken až o 80 %

Menší nebo větší, ale nikdy ne vítané – žmolky! Nikdo z nás si je na oblečení nepřeje a zbavit se jich bylo doposud téměř nemožné. Řešení nyní přináší nový Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %*. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Své oblíbené nadčasové kousky můžete tedy směle nosit po dlouhou dobu, protože budou vždy vypadat jako nové!

Perwoll Care & RepairNevzhledné žmolky vznikají třením při praní a nošení oděvů – malé kousky textilních vláken se začnou třepit a postupně se formují do malých kulatých útvarů. Není třeba věšet hlavu, řešení je na dosah. „Receptura Repairzyme® pracího prostředku Perwoll Care & Repair při pravidelném praní pomáhá vzniku nepříjemných žmolků předcházet,“ vysvětluje Jana Očadlíková, marketingová manažerka společnosti Henkel. V případě již opotřebených kusů oblečení dokáže Perwoll Care & Repair odstranit až 80 %* viditelných žmolků, a to již po několika vypráních. „Očekáváme velký zájem o tuto novinku. Už při spotřebitelských testech až 90 % dotázaných označilo žmolky jako významný problém, se kterým se setkávají při péči o prádlo,“ dodává Jana Očadlíková. I s tímto přípravkem je však důležité dodržovat správný postup při praní prádla. Doporučujeme prát v pračce při programu pro jemné prádlo a pračku nepřeplňovat.

Díky atraktivnímu zlatému obalu novinku Perwoll Care&Repair na obchodech nepřehlédnete! K dispozici je v prodeji ve velikostech a doporučených maloobchodních cenách: 119 Kč (1 l), 199 Kč (2 l), 299 Kč (3 l).

*Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a látkách s příměsí bavlny při pravidelném praní

   
23.03.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] AmeA [*]

  Vyzkoušela jsem a je supr :-)

  superkarma: 0 23.03.2016, 23:37:57
 2. [1] bobani [*]

  Sml22

  superkarma: 0 23.03.2016, 17:23:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme