Společnost Henkel přináší inovaci v Persil Duo-Caps – jedinečně tvarovaných dvoukomorových gelových kapslích, díky kterým je praní neskonale pohodlné a účinné. Reaguje tím na zkušenosti až 66 % spotřebitelů, kteří se někdy setkali se zašednutím prádla.* Díky novým kapslím Persil Duo-Caps je ale budoucnost zářivá - zajistí oděvům maximálně zářivé barvy – bílé rozzáří nové složení s +Pro zářivě bílou, a barevným oděvům navrátí intenzitu barev receptura s +Pro jasné barvy. Obě varianty navíc obsahují tekutý odstraňovač skvrn.

Nové předdávkované dvoukomorové kapsle Persil Duo-Caps nabízí dokonalé řešení jak pro bílé a stálobarevné prádlo, tak pro barevné kousky oděvů, a to díky využití nejmodernější technologie - účinné kombinace tekutého persilodstraňovače skvrn a receptury +Pro zářivě bílou a +Pro jasné barvy. Dejte sbohem skvrnám a přivítejte zářivé barvy!

Zelená komora kapslí Persil Duo-Caps obsahuje technologii, která zabraňuje vyblednutí barev a znovu jim dodá ztracený jas. Navíc bílému prádlu navrátí zářivou bělost.

Modrá komora obsahuje vysoce koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn, který v sobě mísí látky schopné poradit si s odolnými skvrnami. Výsledkem je dokonale čisté a svěží prádlo.

Je to tak jednoduché - stačí vložit jednu kapsli Persil Duo-Caps do bubnu pračky, a to ještě před vložením samotného prádla. Po kontaktu s vodou se kapsle ihned rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do praní.

* spotřebitelský průzkum, EU, červenec 2014

Nový Persil Duo-Caps je k dispozici ve čtyřech variantách:

  • Základní varianta na bílé a stálobarevné prádlo
  • Lavender na bílé a stálobarevné prádlo
  • Color na barevné prádlo
  • Freshness by Silan Color na barevné prádlo.

Nové gelové kapsle jsou v nabídce obchodů v těchto velikostních baleních s doporučenými maloobchodními cenami: 159 Kč (15 ks), 359 Kč (30 ks), 429 Kč (38 ks), 479 Kč (45 ks), 529 Kč (54 ks) a 579 Kč (60 ks).

 

Reklama