Domácnost

Nový Lenovo YOGA Tablet 2: existuje více způsobů, jak dělat to, po čem toužíte

Společnost Lenovo rozšiřuje svoji populární řadu YOGA tabletů o nové modely se systémem Windows dostupné v 8palcové a 10palcové velikosti, se kterými můžete dělat vše, po čem toužíte. Lenovo také nabízí modely se systémem Android v 8palcovém a 10palcovém provedení spolu s novým 13palcovým YOGA Tablet 2 Pro, který se může pochlubit tím, že je možné jej využít jako projektor.

S funkcemi, jako je nový režim Pověs, a vylepšeným stojánkem tyto tablety umožní spotřebitelům dělat prakticky cokoliv. S podmanivým zvukem, kamerou s vysokým rozlišením, procesory Intel® Atom™ a vysokorychlostní Wi-Fi podporovanou modemem Intel XMM 7160 a s volitelným 4G jsou pro dnešní mobilní životní styl přímo předurčeny.

YOGA Tablet

Neomezená všestrannost

Nový YOGA Tablet 2 v sobě ukrývá technologie, které se přizpůsobují intuitivním a zábavným způsobem svému uživateli. Tenké a lehké tablety poskytují novou úroveň flexibility počínaje novým režimem Pověs, který jim umožní pověsit své zařízení všude tam, kde uznají za vhodné. Uživatelé mohou využívat samozřejmě i tři původní režimy – Podrž, PoložPostav. V reakci na požadavky zákazníků společnost Lenovo také vylepšila stojánek v režimu Postav pro větší stabilitu při používání funkce 10bodového multidotykového displeje.

Kromě designu tabletu byly vylepšeny i jeho výkonnostní specifikace. Procesor Intel® Atom™ podporuje rozšířené funkce zvuku a kamery včetně duálních předních reproduktorů s téměř filmovým Dolby Audio a Wolfson® Master HiFi ™ pro čistý zvuk spolu se zadní 8MP kamerou. Tablety také upoutají celou řadou užitečných funkcí pro připojení včetně dvoupásmového Wi-Fi a microUSB s OTG připojením, které například umožňuje uživatelům nabíjet jejich telefon (vyžaduje samostatný kabel). Uživatelé se mohou také těšit z dlouhé výdrže na baterii, což jim umožní zůstat déle mobilní v některém ze čtyř režimů.

YOGA Tablet

Tablet, který se vám přizpůsobí

YOGA Tablet 2 je dostupný ve třech velikostech displeje a se dvěma operačními systémy, takže si uživatelé mohou vybrat model, který nejvíce vyhovuje jejich přáním a potřebám. Pro ty, kteří preferují systém Windows, nabízí společnost 8 a 10palcové modely Lenovo YOGA Tablet 2 s Windows v barvě ebenová čerň s předem nainstalovanou sadou Microsoft Office 365 s ročním předplatným. Oba dva mají Office a volitelně 4G (LTE ). 10palcový model s Windows je dodáván s BT klávesnicí sloužící také jako stylový kryt tabletu.

Pro uživatele preferující systém Android nabízí společnost Lenovo YOGA 2 Tablet v barvě platiny ve velikosti 8 a 10 palců, stejně jako nový 13palcový YOGA Tablet 2 Pro běžící na systému Android KitKat 4.4. Tyto modely nabízejí volitelnou 4G technologii pro připojení prakticky odkudkoliv. Tablety rovněž přicházejí s aplikacemi Lenovo Premium Apps umožňujícími uživatelům snadno sdílet, synchronizovat a chránit cenné informace ve svém tabletu. SHAREit sdílí informace okamžitě mezi více zařízeními bez síťových poplatků a SYNCit pak zálohuje a obnovuje kontakty, SMS zprávy a záznamy o hovorech.

Cena a dostupnost

8 a 10palcové modely YOGA Tablet 2 se systémem Android jsou k dostání za cenu od 4 958 Kč bez DPH, resp. od 6 611 Kč bez DPH. Modely s operačním systémem Windows ještě nejsou k dispozici.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz.

   
20.10.2014 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Milllius [*]

  U mě taky jednoznačně v tabletech vítězi lenovo!

  superkarma: 0 25.03.2015, 22:49:30
 2. [3] Lukaško [*]

  To by pro mě bylo i cenově dostupny tablet s docela dobrým výkonem. Děkuju za zajimavý článek a informace

  superkarma: 0 18.02.2015, 18:14:57
 3. [2] Danka05 [*]

  Já mam tento tablet http://www.aaron.cz/produkty/lenovo-ideatab-a8-50-3g-59413856-zluty používam ho ve škole i na cestách a jsem velice spokojen. Lenovo dokázalo udělat kvalitní tablet za rozumnou cenu.

  superkarma: 0 17.02.2015, 20:34:32
 4. [1] manislava [*]

  pekný hmmmmmSml22

  superkarma: 0 20.10.2014, 08:03:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme