Pražská klinika MYCLINIC prague, která v říjnu 2010 slaví páté výročí své existence, přichází s novým konceptem krásy. Výzkumy dokazují, že náš vzhled je z 80 procent tvořen konturami a proporcemi obličeje. Pokud chcete vypadat mladě a svěže, musí být vše v rovnováze. „O kráse rozhoduje celkový vzhled, vyplňování jednotlivých vrásek či zvedání koutků rtů krásu nevrátí. Proto MYCLINIC prague nabízí kombinaci neinvazivních ošetřeních která navracejí klientům mladistvý vzhled a jsou často mnohem účinnější, než tradiční facelift," vysvětluje ředitelka kliniky Martina Holtová.

Proces stárnutí se netýká pouze pokožky. Všichni víme, že postupem času se naše kůže ztenčuje, ztrácí pružnost a pevnost. To však není největší problém. S rostoucím věkem kosti v obličeji ustupují a s nimi oslabuje i tkáň a svaly. Všechny tyto faktory způsobují, že pokožka již tak pevně "nesedí". Objevují se vrásky, stíny, propadlé tváře, povislá kůže a kontura čelisti. V takové chvíli je mimořádně důležitá komplexní „rekonstrukce" krásy, která klienta omladí a vytvoří nejkrásnější verzi jeho obličeje. A právě to je základem techniky "Liquid Facelift", která je vhodná pro ženy i muže, bez rozdílu věku.

beau

„Liquid Facelift“ představuje individuální kombinaci produktů a inovativních metod, které jsou zaměřené na znovuobnovení vyváženosti a mladistvosti obličeje. Ošetření se skládá ze čtyř základních kroků.
1. Relaxace: Botulinotoxin se používá k relaxaci svalů - zde dochází například k proměně rozzlobeného a naštvaného výrazu v uvolněný výraz.
2. Povrchní výplně: Výplně jsou používány na jemné i hlubší vrásky, na proměnu negativního vzhledu v pozitivní, například při pozvednutí koutků úst tak, aby nesměřovaly dolů.
3. Hloubkové výplně: Tyto výplně jsou určeny k obnovení kontur a objemu obličeje, dochází k vyplnění propadlin a tím navrácení hladkých kontur obličeje.
4. Vylepšení textury pokožky: Chemické peelingy, medicínská kosmetická ošetření určená k rejuvenaci pokožky přinášejí oživení a rozzáření matné pokožky.
Individuální kombinace ošetření a časový plán je sestaven tak, aby nejlépe vyhovoval každému klientovi na míru.

„Cílem unikátní metody „Liquid Facelift“, jejíž zakladatelkou je holandská lékařka Dr. Helga van den Elzen, není změnit vzhled našich klientek, ale pouze identifikovat a obnovit mnohdy malé detaily, které se postupem času vytratily. Díky dlouholetým zkušenostem dokáží naši lékaři najít v ženách i mužích skutečně jejich nejkrásnější verzi,“ říká Martina Holtová.

beau

MYCLINIC prague je moderní a vysoce profesionální klinika se sídlem v Praze, specializovaná na péči o obličej pomocí nejméně invazivních, avšak vysoce účinných metod. MYCLINIC prague nabízí několik produktů s dočasným i trvalým efektem. Kromě ošetření mimických vrásek populárním botulotoxinem je v nabídce také široká škála výplňových materiálů, chemický peeling a IPL™ na zlepšení pleti či odstranění chloupků. Dále injekční lipolýza pro odstranění nežádoucího tuku v některých obličejových partiích. Všechny zákroky jsou neoperativní a šetrné. Výsledkem je méně vrásek, plnější rty, lepší kontury obličeje - zkrátka obličej, který působí vyváženě, svěže a velmi příjemně a přirozeně. Lékaři na klinice jsou experti v analyzování obličeje a provedli od roku 2005 přes 6 000 injekčních ošetření. Jsou vyškoleni holandskou lékařkou Dr. Helgou van den Elzen, která během své kariéry provedla více než 15 000 injekčních ošetření.

beau

Reklama