Rodina

Nový český Sunar gravimilk - Jedinečný nápoj pro těhotné a kojící maminky

Správná výživa maminky může pozitivně ovlivnit vývoj plodu i zdraví dítěte až do dospělosti. Společnost Hero si je toho plně vědoma, a proto přichází se zcela inovovanou řadou rozpustných mléčných nápojů Sunar gravimilk. Sunar gravimilk je jako jediný mléčný výrobek na trhu pro plánované těhotenství, těhotné a kojící maminky a plní tak potřeby českých maminek.

Díky doporučené denní dávce 200 - 250 ml je maminkám zaručen vyvážený přísun potřebných vitaminů
a minerálních látek a jeho pravidelná konzumace současně pomáhá dodržovat pitný režim. Sunar gravimilk je k dostání od září 2015 ve třech lahodných příchutích  - vanilka, čokoláda a malina.

gravimilk

„Správná výživa maminky má velký vliv na těhotenství a vývoj plodu. Je prokázáno, že pokud se žena správně stravuje v průběhu prvních dvou až tří měsíců těhotenství, může tím zabránit vzniku vrozených vývojových vad miminka. Naopak špatná výživa po celou dobu těhotenství přináší větší riziko vzniku nejrůznějších poruch. Je ale třeba přemýšlet o správné výživě již v období před otěhotněním a v průběhu kojení.“ říká pediatrička
a gastroenteroložka MUDr. Zuzana Andrýsková.

Sušený nápoj Sunar gravimilk je vyvinut na bázi plnotučného mléka, jenž obsahuje mléčný tuk, díky kterému se lépe vstřebávají vitamíny A, D, E, K a dodává nápoji lahodnou mléčnou chuť. Nápoj je také obohacen o kyselinu listovou, jenž přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, normální krvetvorbě a psychické činnosti. Sunar gravimilk dále obsahuje pro maminku i miminko významné omega-3 mastné kyseliny DHA pro rozvoj mozku a zraku. Pro podporu imunitního systému je zde vitamin C a pro celkové snížení míry únavy a vyčerpání a správný vývoj zraku miminka vitamin B2.  Vápník pak udržuje v pořádku svaly, kosti, zuby a správnou srážlivost krve a ke tvorbě červených krvinek pomáhá železo.

gravimilk

„Nový Sunar gravimilk je ryze český výrobek, který je přímo vyráběn v České republice. Vznikl na základě potřeb českých maminek a jedinečnosti mléčného tuku, jenž je součástí celé řady Sunar. Z přímého testování* maminkami navíc vyplynulo, že více než 60% maminek dává přednost přirozenější alternativě Sunar gravimilk před alternativou v podobě tablet.” dodává Klára Jakubcová, Senior Brand Manager značky Sunar.

Sunar gravimilk přichází v inovovaném designu balení pod značkou Sunar ve třech příchutích vanilka, čokoláda a malina za doporučenou cenu 199,- Kč.

www.gravimilk.cz

* Testováno s on-line portálem zenysro.cz

   
13.11.2015 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Jarushor [*]

  Sunar jsem začala pít v osmém měsíci až do nějakého půl roku dítěte, dokud jsem prostě kojila a po této zkušenosti vím, že i kdyby mi nechutnal, že ho prostě pít budu, protože jsem měla neskutečné množství mléka a hlavně vím, že jsem měla neustálý příjem vitamínů. Tady je potom hezky vidět, co všechno obsahuje www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

  superkarma: 0 22.09.2017, 08:18:03
 2. [7] Tynka31 [*]

  Já jsem šla nakonec do té maliny, ochutnala jsem ho u kamarádky a ta mi chutnala fakt hodně :) až mě omrzí, tak zase zkusím jinou příchuť

  superkarma: 0 08.09.2017, 21:34:18
 3. [6] Rýša [*]

  Zkuste vanilku, dělám si ho s mlíkem a je to mňamka :) www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

  superkarma: 0 10.08.2017, 16:47:04
 4. [5] Papájka [*]

  pro mě je top malina :) tu uplne miluju :) https://www.sunar.cz/produkt/sunar-gravimilk-s-prichuti-maliny/

  superkarma: 0 12.06.2017, 21:07:26
 5. [4] Rýša [*]

  Tynka31 — #3Já jsem zkoušela vanilku a čokoládu a zůstala jsem u vanilky :).

  superkarma: 0 13.05.2017, 21:12:32
 6. [3] Tynka31 [*]

  Četla jsem na něj opravdu dobré recenze, takže uvažuji o koupi akorát nevím, do jaké příchuti jít. Máte nějaké odzkoušené ?

  1. na komentář reaguje Rýša — #4
  superkarma: 0 18.04.2017, 18:37:06
 7. avatar
  [2] RenataMor [*]

  pila jsem

  superkarma: 0 13.11.2015, 18:17:32
 8. [1] bobani [*]

  výborně !

  superkarma: 0 13.11.2015, 10:30:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme