Dove Cotton Soft je nová varianta v řadě oblíbených dámských antiperspirantů značky Dove. Účinnou ochranu před pocením a nepříjemným zápachem poskytuje po dobu 48 hodin. Díky obsahu ¼ hydratačního krému pečuje i o citlivou pokožku podpaží, napomáhá její regeneraci a zanechává ji jemnou na dotek.

Pocit hebkosti, čistoty a dokonalé svěžesti novinka zajišťuje také svou výjimečnou parfemací inspirovanou vůní dovečerstvě vypraného bavlněného prádla. V antiperspirantu Dove Cotton Soft se spojují tóny pudru a květinna pozadí dřeva, pižma a jantaru.

Značka Dove představuje novinku mezi dámskými antiperspiranty, variantu Dove Cotton Soft. Lehkost a delikátní působení evokuje již design jejího obalu, na němž bílou hravě doplňuje něžná světle modrá. Antiperspirant poskytuje účinnou ochranu před pocením i nepříjemným zápachem po dobu až 48 hodin. Navíc obsahuje ¼ hydratačního krému, jež napomáhá pečovat o citlivou pokožku podpaží a zanechává ji jemnou na dotek.

Parfemace nového antiperspirantu Dove Cotton Soft evokuje svěží nádech čerstvě vypraného bavlněného prádla. Kombinuje v sobě pudrovou vůni mýdla, která je pro Dove tolik typická, spolu s příměsí zelených lístků a hravou květinovou paletou snoubící růže, frézie, konvalinky a jasmín. To vše na rafinované bázi dřevitých tónů, jantaru a pižma. Parfemace osloví milovnice nevtíravých, přitom osobitých, čistých vůní toužící po výjimečném pocitu lehkosti a jemnosti, jež dotek bavlny nabízí.

Antiperspirant Dove Cotton Soft je k dispozici v podobě spreje za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 86,90 Kč.

www.dove.cz

Reklama