PRVNÍ ABSORPČNÍ anti-perspirant deodorant Adidas

Vezměte světové experty na vysoce výkonnou péči o tělo, přiberte technický pokrok a špičkovou inovaci. Výsledek? Adidas Action 3, první absorpční anti-perspirant deodorant od Adidas.

Adidas Action 3 je vysoce výkonný anti-perspirant deodorant, který pohlcuje pot z vaší pokožky. Vyvinutý ve spolupráci s vrcholovými sportovci pro zajištění optimální výkonnosti, Adidas Action 3 představuje unikátní novou generaci anti-perspirantů, které dodávají nepřekonatelnou výkonnost a garantují dokonalou ochranu a pocit sucha po celý den.

Jak to funguje? To tajemství spočívá v unikátním Active Absorbent Complex™, průlomové technologii, která kontroluje vlhkost jako žádný jiný anti-perspirant.
S inovativním trojím efektem představuje Adidas Action 3 tři kroky v boji proti pocení:

• KONTROLA: Blokuje pocení – aktivní anti-perspirační složky poskytují 24-hodinovou ochranu a zajišťují, že pocení je v samém počátku limitováno.
• ABSORPCE: Absorbuje nadměrnou vlhkost – unikátní Active Absorbent Complex™ obsahuje vlhkost pohlcující ingredience, které vstřebávají přebytečnou vlhkost.
• OCHRANA: Udržuje vás svěží – jeho antibakteriální vlastnosti potlačují nepříjemné pachy a zajišťují svěžest bez ohledu na to, jak jste aktivní.
Výsledkem je ohromující kontrola vlhkosti, kterou Adidas Action 3 převyšuje tradiční anti-perspirant deodoranty.
Adidas Action 3 nezanechává bílé stopy, takže ho můžete bez obav používat. A protože neobsahuje alkohol a je dermatologicky testovaný, je šetrný k vaší pokožce.


 

 Adidas Action 3 pro muže

Vyhovět nárokům dnešního hektického životního stylu znamená mít k dispozici produkty, na které se můžete spolehnout za všech okolností. Díky unikátnímu složení s Active Absorbent Complex™ přináší Action 3 – první absorpční anti-perspirant deodorant od Adidas - vždy mimořádné výsledky.

Světová fotbalová legenda Zinedine Zidane byl jedním z prvních, kteří vyzkoušeli nový Adidas Action 3. Takto se podělil o své dojmy z Action 3:
,,Mám vysoké nároky. Vždy očekávám dokonalost a ty nejlepší výsledky – od svého týmu, od sebe samotného i od věcí, které používám. To samé platí pro můj deodorant. Spolehlivost a účinnost jsou pro mě klíčové. Experti z Adidas díky své zkušenosti s vrcholovými sportovci a této inovativní formuli vytvořili produkt, který mě opravdu přesvědčil.”

 

Můžete si vybrat ze 4 variant řady:
• Intensive – poskytuje vysokou úroveň aktivních ingrediencí pro ultra-ochranu. Pro normální pokožku.
• Sensitive – se zklidňující aloe vera, která pečuje o citlivou pokožku.
• Fresh – zanechává ve vás pocit, jako byste se právě osprchovali, i když je horko. Pro normální pleť.
• Pure – lehce parfémovaný. Pro normální a citlivou pokožku.

Adidas Action 3  boduje v obchodech novým, mužně vypadajícím černým aluminiovým obalem a nápadným Action 3 logem v metalickém provedení.

Action 3, první absorpční anti-perspirant deodorant od Adidas.
 

Ädidas Action 3 pro ženy

Stíhat kariéru a aktivní životní styl, udržovat si fyzickou kondici, to vše si může u žen vybrat svou daň. Ale když je život příliš hektický, pomoc je po ruce s Action 3, prvním absorpčním anti-perspirant deodorantem od Adidas. Díky svým antiperspiračním složkám a unikátnímu složení s Active Absorbent Complex™ Adidas Action 3 nejen účinně pomáhá udržovat váš pocit svěžesti a sucha, ale je také šetrný k vaší pokožce. Nezanechává bílé stopy, takže ho můžete s důvěrou používat.

Ana Ivanovic, nejlepší nováček letošního turné Woman Tennis Association (WTA) a současně nová tvář Adidas Action 3, vysvětluje, proč spoléhá na tento jedinečný produkt:
,,V mé profesi jsou na mě kladeny obrovské fyzické i psychické nároky, takže nemám čas dělat si starosti, zda je můj anti-perspirant tak výkonný, jak potřebuji. S tolika pohledy, které mě sledují, potřebuji cítit absolutní důvěru k výrobkům, které používám. Technologie u Adidas Action 3 je skvělá! Když ho použiji, vím, že bude účinkovat, a můžu se tak soustředit na to, co je pro mě nejdůležitější – na hru. Jsem nadšená tím, že Adidas Action 3 nezanechává bílé stopy, a bonusem navíc je pro mě skutečnost, že je šetrný k mé pleti. Podle mě je Adidas Action 3 vítězná značka: když se cítím dobře, jsem silnější a vedu si lépe.”

 

Můžete si vybrat ze 4 variant řady:
• Intensive – obsahuje vysokou úroveň aktivních ingrediencí pro ultra-ochranu. Pro normální pokožku.
• Sensitive – se zklidňující aloe vera, která pečuje o citlivou pokožku.
• Fresh – zanechává ve vás pocit, jako byste se právě osprchovali, i když je horko. Pro normální pleť.
• Pure – lehce parfémovaný. Pro normální a citlivou pokožku.

Adidas Action 3  ve spreji boduje v obchodech novým, žensky vypadajícím perlově bílým obalem a nápadným Action 3 logem. Každá varianta se liší svým vlastním barevným uzávěrem, který usnadňuje výběr.
Action 3, první absorpční anti-perspirant deodorant od Adidas.

 


SOUHRNNÉ ÚDAJE
Adidas Action 3


Představujeme Action 3, první absorpční anti-perspirant deodorant od Adidas s  Active Absorbent Complex™, poskytující dokonalou ochranu a pocit sucha.
Bez obsahu alkoholu. Dermatologicky testovaný.

Varianty:
Intensive: ultra-ochrana pro normální pokožku
Sensitive: extra péče pro citlivou pokožku
Fresh: extra chladivý pocit pro normální pokožku
Pure: lehce parfémovaný pro normální a citlivou pokožku

Adidas Action 3 pro muže – v novém elegantním černém aluminiovém balení
Adidas Action 3 pro ženy – v novém femininním perlově bílém balení
K dispozici: 150ml balení
Doporučená maloobchodní cena:
Dámské anti-perspiranty deodoranty     85 Kč / 99 Sk
Pánské anti-perspiranty deodoranty     115 Kč / 139 Sk

adidas, the 3-Bars logo, and the 3-Stripes mark are registered trademarks of the adidas Group.
adidas personal care products and fragrances are made by Coty Inc. under license from adidas International Marketing BV.

O tyto produkty u nás můžete právě teď soutěžit! Klikněte ZDE.

Reklama