A je to tu zase. Nový rok, nepopsaný list, tabula rasa. Skvělá příležitost se trošku vylepšit, zbavit se nepříjemného zlozvyku, nebo se naopak naučit něčemu novému. Je to přece tak snadné! Dám si předsevzetí, a pak už to půjde samo...

promise

Nevím, jak vy, ale já si na novoroční předsevzetí příliš nepotrpím. Jsem abstinent a nekuřák, zhubnout nepotřebuji, sportuji po celý rok, a když chci něco udělat, nečekám s tím až po Silvestru. Mnoho lidí to má ale jinak, a tak se každoročně po 1. lednu nahrnou davy do posiloven, jazykových kurzů, odvykacích poraden a v knihkupectvích se dokonale vyluxují regály se zaručenými radami, jak zhubnout.

Opravdu nikdy jsem nepochopil, proč bych si měl něco slibovat zrovna do nového roku. Chtěl jsem přestat jíst maso, tak jsem s tím prostě přestal. Proč to odkládat a pak si planě slibovat, že odteď už to jistojistě, ale na beton vyjde?

Ale ne, nenechte se mnou demoralizovat! Nový rok rozhodně znamená úžasnou příležitost pro něco skvělého, co jsem vždy chtěl udělat. Stejně jako ten minulý, předminulý, předpředminulý...

Téma dne: Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí budou tématem na dnešní den. Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, jaká jsou ta do roku 2011? Co byste chtěla v příštím roce stihnout, dokázat, zažít?

Pište nám své úvahy na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Do nového roku tak můžete získat čistící masku s hřejivým účinkem a sprchový gel, obojí od Avonu.

Reklama