Zdraví

Novinky ze světa prevence bolesti kloubů!

Bolesti kloubů postihují neustále větší a větší část naší společnosti. Bohužel už téměř každý, kdo dosáhne 40 let, má určité patologické změny v nosných kloubech, i když potíže ještě nepociťuje. Rádi bychom vám představili nejnovější přípravky proti bolestem kloubů od firmy Walmark. Možná právě tyto informace uleví vašim potížím.

Výrobky řady ArthroStop se úspěšně podílí svými účinky na řešení problematiky bolavých kloubů. Již rok se setkáváme na pultech lékáren s tabletami ArthroStop PLUS, nyní přichází na trh další novinka a tou je ArthroStop krém. Proč tyto výrobky doporučujeme? ArthroStop PLUS pomáhá zajišťovat kvalitní výživu pro klouby a celý pohybový systém. Účinné látky jsou v produktu ArthroStop PLUS obsaženy v optimální kombinaci. Denní dávka přípravku obsahuje 1 500mg glukosaminu a 24,9 mg extraktu z Boswellie serrata.

Glukosamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle a slouží jako základní stavební složka pro syntézu kolagenu a dalších látek zodpovídajících za pevnost a pružnost kloubní chrupavky. Výzkumy prokázaly jeho důležitou funkci při obnově kloubní chrupavky a dále jeho protizánětlivý účinek. U degenerativních, zánětlivých a poúrazových poškození kloubů dochází k postupnému úbytku chrupavky a ke snížení obsahu glukosaminu. Glukosamin hydrochlorid pak představuje nejčistší formu glukosaminu, obsahující až 99 % účinné látky.

Extrakt z kůry stromů Boswellia serrata má protizánětlivý účinek a příznivě se uplatňuje při arthrotickém poškození kloubů.
Přípravek je navíc doplněn o látku známou pod zkratkou MSM (methylsulfonylmethan) a mangan. MSM je důležitou substancí pro tvorbu kolagenu a má pozitivní vliv i na kůži, vlasy a nehty. Mangan se podílí na tvorbě chrupavky, kostí a měkkých tkání.

 • působí protizánětlivě
 • chrání, vyživuje a regeneruje kloubní chrupavky
 • zmenšuje kloubní ztuhlost, zlepšuje hybnost a odolnost kloubů
 • podporuje tvorbu chrupavky
 • zajišťuje dostatečný přísun látek nezbytných k fyziologické stavbě a činnosti kloubních chrupavek
 • je vhodný zejména při známkách předčasného opotřebování kloubů a páteře, při zvýšené zátěži nosných kloubů (náročná fyzická práce, sport, nadváha) a u stavů po poranění pohybového aparátu

Horkou novinkou, na kterou se můžete těšit, je ArthroStop krém. Tento krém doplňuje celou řadu výrobků ArthroStop, které zajišťují komplexní řešení problémů s klouby.

Krém se nanáší jak na postižená a bolestivá místa v okolí kloubů kolenou a kyčlí, popřípadě loktů, tak i v oblasti páteře a v oblastech menších kloubů, např. kloubů prstů. Látky, které krém obsahuje, lokálně prokrvují a prohřívají postižená místa, snižují bolestivost, ztuhlost a zároveň se podílí na obnově a regeneraci kloubních chrupavek. Užívání ArthroStop krému v kombinaci s tabletovými formami produktu je doporučováno zejména při zvýšené bolestivosti kloubů, kdy je právě krém tou nejvhodnější formou produktu, která dokáže bolest rychle a účinně potlačit. Prohřátí a prokrvení postižených partií přináší rychlou a citelnou úlevu.

O dalších přípravcích se můžete dočíst na www.walmark.cz
   
17.03.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [11] vld [*]

  Na bolesti kloubů:

  Na většinu zde

  popsaných problémů se nedávno objevily nové,účinnější preparáty.Sám jsem je

  vyzkoušel.Více soukromě na : aachj1@gmail.com

  superkarma: 0 26.06.2009, 08:43:42
 2. avatar
  [9] Vivian [*]

  Copak bolestem kloubů se nedá předcházet jinak než polykáním prášků?

  superkarma: 0 17.03.2004, 19:36:58
 3. avatar
  [7] lightblue [*]

  Keltka: fakt na nehty? Tak to asi zkusím, protože už nevím co bych vyzkoušela.

  superkarma: 0 17.03.2004, 10:03:23
 4. avatar
  [5] lightblue [*]

  Můj tchán už dlouho jí Proenzi forte a říká, že je to super. Teď chce zkusit tohle, ale nevím jestli je dobré to míchat, anebo neudělat radši přestávku, než začít brát něco jiného.

  superkarma: 0 17.03.2004, 09:28:07
 5. avatar
  [4] Palita [*]

  Právě jsem si tablety objednala, tak uvidíme.

  superkarma: 0 17.03.2004, 09:04:54
 6. avatar
  [1] aninas [*]

  Uz pomerne dlouho uvazuji o zakoupeni neceho na klouby. Zacinaji se ozyvat cim dal casteji a vytrvaleji

  superkarma: 0 17.03.2004, 04:51:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme