Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová nám předvádí své mistrovské umění již poměrně dlouho a také sklízí zasloužené úspěchy. Zároveň se ale tato podnikavá žena řídí heslem „neusnout na vavřínech“ a chystá spoustu novinek, kterými své stávající i budoucí zákazníky jistě potěší.

 

Velkým překvapením je otevření ateliéru v Praze, které se chystá na září. „Chtěla bych, aby se u nás zákaznice cítily jako doma a zkoušení nového modelu pro ně bylo opravdu příjemnou událostí.“, řekla nám sama návrhářka. Ptáte se, kde ateliér najdete? „Nechte se překvapit, brzy se dozvíte víc!“, napíná své zákaznice paní Tauchmanová.

 

Další změna bude jistě příjemná pro dámy i pro pány – Jiřina Tauchmanová se chystá rozšířit kolekce pánských modelů, zaměřit se jak na pánské obleky a doplňky, tak na casual módu pro běžné nošení.  Muži už nebudou muset ženám závidět krásné originály z úžasných materiálů, s jakými paní Tauchmanová pracuje, ale sami si budou moci vybírat. Proč místo obvyklého – a často neúspěšného – shánění v nákupních centrech nezajít společně do příjemného prostředí nového ateliéru, kde vám odbornice poradí a ušije model doslova na tělo? „Sama dobře vím, jak je mnohdy těžké donutit muže třeba ke koupi nového obleku, chtěla bych proto svými novými kolekcemi pánského oblečení usnadnit práci nejen mužům, ale i jejich partnerkám,“ vysvětluje paní Jiřina.  Rozšíření spektra chystá novinky samozřejmě i pro ženy – ty se mohou rovněž těšit na více modelů pro každodenní nošení, přičemž ale nezůstanou ošizeny kolekce překrásných společenských a svatebních šatů.

 

Spíše pravidlem a tradicí než novinkou je práce s materiály. Všichni se jistě shodneme, že letošní léto bylo náročné i pro největší milovníky tepla. Představa, že si oblékneme něco jiného než plavky a místo k vodě vyrazíme do práce byla přinejmenším nepříjemná. Ne tak pro ty, kdo si mohli ráno obléknout některý z modelů paní Tauchmanové – příjemné přírodní materiály a vzdušné střihy jsou pohodlné a navodí příjemné pocity. Buďte příští léto prozíraví! Ale proč vlastně nechodit v pohodlí už teď? Podzim nám jistě také chystá spoustu meteorologických nástrah, kterých se ale v modelech z módního ateliéru Jiřiny Tauchmanové nemusíte vůbec bát! Více informací se dozvíte na www.tauchmanova.cz. 

Reklama