Domácnost

Novinky u Rossmanna


Široká nabídka dekorativní kosmetiky, parfémů i kompletní šíře drogistického sortimentu a skvělé ceny v kombinaci s vysokou kvalitou výrobků. To je Rossmann. Tady je několik novinek...

Kolik drogerií společnost ROSSMANN v České republice provozuje?
V současné době je to 106 prodejen, tou poslední je právě otevřená prodejna v plzeňském obchodním centru Olympia.

V čem spatřujete svou odlišnost od ostatních drogerií?
Velmi širokou nabídkou dekorativní kosmetiky, parfémů i kompletní šíří drogistického sortimentu a skvělými cenami v kombinaci s vysokou kvalitou výrobků. Tak například z dekorativní kosmetiky nabízíme exkluzivně v drogeriích ROSSMANN značku essence, která je velmi oblíbená u všech zákaznic díky své velmi pestré nabídce včetně řady speciálních vychytávek do kabelky. Značka essence pravidelně přichází s limitovanými edicemi, které jsou tematicky zaměřené na dané období a nabízí vždy ucelenou řadu „malovátek“, které spolu perfektně ladí. V sortimentu některých našich prodejen jsou to bio produkty pod značkou ener BIO – tento sortiment postupně rozšiřujeme do dalších prodejen. V našich nově otevíraných a nově přestavěných prodejnách – kterých je celkem už 23 – zákazníkům představujeme zcela nový koncept prodeje parfémů, tzv. Parfém shop. Na všech prodejnách jsou zákazníkům k dispozici brožurky „Naše nejlepší“, v nichž představujeme výrobky našich vlastních značek z celé sortimentní škály, které byly oceněny testy kvality OKO-test a Stiftungwarentest. A konečně – v našich pravidelných akcích nabízíme zákazníkům zboží za nejlepší ceny na trhu.

Jaké služby zákazníkům poskytujete?
V rámci všech našich prodejen je to možnost úhrady platebními kartami. Zákazníci mají dále možnost kdykoliv u nás vrátit jakékoli zakoupené zboží, mohou si u nás také dobít kredit mobilních telefonů. Přijímáme dárkové šeky Sodexho Pass a Accor Services Cz. V nových a přestavěných prodejnách je zákazníkům k dispozici balicí pult s balicím papírem a se stužkami zdarma, kde si může každý zabalit svůj dárek, nebo v případě potřeby požádat o pomoc prodavačku.

Aby si to naši čtenáři ujasnili – mohou v případě nevhodného nákupu zboží jen vyměnit, nebo i vrátit? A dále, kolik u ROSSMANA zaplatí za zabalení dárku na balicím pultu?
Ve všech našich prodejnách mohou naši zákazníci nevhodně zakoupené zboží buď vyměnit, nebo vrátit a dostat své peníze zpět. Jediným předpokladem je neporušený obal a pokladní doklad. A pokud jde o balicí pult – u ROSSMANNA samozřejmě nezaplatí vůbec nic… Služba je zdarma, stejně jako balicí papír a stužky.

Jaké výhody přináší zákaznicím Parfém shop?
Jde o oddělený prodej parfémů s vlastní pokladnou, jehož hlavní výhodou je, že si tam zákazník svůj parfém vybere nerušeně v klidu. Školený personál prodejny navíc může lépe pomoci s výběrem, protože prodavačka v Parfém shopu má čas věnovat se pouze konkrétnímu zákazníkovi… A navíc – naše parfémy nabízíme za skvělé ceny!

Váš jarní slogan – Jaro zaokrouhluje ceny dolů – platí ve všech prodejnách ROSSMANN?
Od letošního března roku jsme zaokrouhlili všechny naše ceny směrem dolů na celé koruny, a zrušili tím veškeré haléřové položky, takže zákazník svým nákupem u nás šetří, a pokud nakupuje pravidelně, pak také samozřejmě šetří pravidelně!

Jaké výrobky si u vás může pro své miminko zakoupit nastávající maminka?
Může si vybrat z nejpestřejší palety produktů pro miminka, které nabízíme pod naší vlastní značkou babydream… Jde například o kompletní řadu plenek a plenkových kalhotek ve všech možných velikostech, o kompletní sortiment dětské výživy, který obsahuje instantní mléka, mléčné kaše, ovocné přesnídávky, zeleninové výživy i masozeleninové příkrmy, a to pro děti různého věku. Dále značka babydream zahrnuje kompletní řadu dětské kosmetiky – krémy, mléka, mycí gely, oleje, šampony, pudry s olejem, dětské podložky a mýdlo. V současnosti přichází do našeho sortimentu také spousta novinek pro děti pod značkou babydream, a to různé super doplňky, jako např. sada kartáčů na čištění kojeneckých lahví, teploměr do vany, chrasticí kousátko ve tvaru motýla, dětské nůžky, odsávačky nosních hlenů, sada kartáč a hřebínek, barevné lžičky nebo termobox na láhve, a to vše za úžasně výhodné ceny. Speciální řada kosmetiky babydream pro těhotné a také pro kojící maminky obsahuje mast na prsní bradavky, pěsticí olej proti těhotenským striím, gel na nohy nebo sprchový gel. Zde bych zmínila také vložky do podprsenky pro kojící ženy nebo úplnou novinku pro ně – speciální podprsenku… Kromě značky babydream zákazníci u ROSSMANNA najdou samozřejmě i dětský sortiment ostatních značek, jako jsou například Pampers, NUK, HIpp, Nestlé nebo Hami.

Vaše značka babydream je velmi populární. Které výrobky jsou u zákazníků nejoblíbenější?
Určitě plenky a plenkové kalhotky, a to díky vysoké kvalitě v kombinaci s vynikajícími cenami, stále oblíbenější je také dětská výživa. Stálicí v popularitě je dětská kosmetika – zejména speciální vlhčené ubrousky… Ještě bych doplnila, že značka babydream již oslavila 10 let své existence, takže její kvalita je již opravdu prověřená velkým počtem zákazníků ve více zemích Evropy. Velké množství výrobků babydream získalo navíc během posledních let ocenění kvality OKO-test nebo Stiftungwarentest… Tyto produkty jsou v našich prodejnách označené speciální kartičkou na regále, takže zákazník je velmi jednoduše najde

Nabízíte svým klientům také výrobky v BIO kvalitě?
Ano, i když prozatím pouze ve vybraných prodejnách. Bio produkty pod značkou ener BIO však budeme rychle rozšiřovat i do našich ostatních prodejen.

   
26.03.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] fanca [*]

  Rosmanna mám ráda,ráda tam nakupuji,máme tam i příjemné prodavačky.

  superkarma: 0 30.03.2008, 19:16:20
 2. avatar
  [8] wich [*]

  Dnes odpoledne jsem byla ve třech drogérkách (Rosmann, DM, Schlecker) - sháněla jsem tvářenku. A ze všech tří jsem odešla znechuceně, neb jakmile jsem se shýbla do nejspodnějšího patra regálku, stál mi u řitě Pepík z ochranky a díval se mi pod ruce . Mno nevím, jestli vypadám, že bych potřebovala krást kosmetiku. Podle mne je vcelku normální, že si člověk potřebuje prohlídnout balení, osahat, očichat tester

  superkarma: 0 26.03.2008, 20:47:46
 3. avatar
  [7] Luciiiik [*]

  rossmanna moc nemusím , mám radši DM

  superkarma: 0 26.03.2008, 15:10:30
 4. [6] Marie Hýblová [*]

  Rossmanna naštěvuji když jsem v Berlíně v Čechách ho mám dost daleko abych naštěvovala pravidelně ale ráda tam nakupuji.Ještě mám ráda drogerii DM.

  superkarma: 0 26.03.2008, 13:12:50
 5. avatar
  [5] Aelin [*]

  Rossmanna mám také moc ráda, je to jedna z nejlepších drogerií se širokým výběrem. Ohledně parfémů však plně souhlasím s wich

  superkarma: 0 26.03.2008, 10:37:00
 6. avatar
  [4] Aprilka1 [*]

  Rossmann je OK, ale ta jejich dekorativní kosmetika nic moc. Pár kousků jsem měla a

  superkarma: 0 26.03.2008, 09:15:16
 7. avatar
  [1] wich [*]

  Parfém shop je sice hezká věc, ale jestli je mi něco krajně proti srsti, tak dožadování očichání vůně . Běžně zkouším třeba 15 vůní a z toho by zaručeně prodavačka-podavačka ztratila nervy Proto raději kamenná parfumérie, kde vše v klidu vyzkouším, na papírky napíšu, co je to za vůni, doma nechám dovonět a pak to koupím na netu nebo vyhraju na ebay . Nehledě na zúžený výběr v drogériích.

  superkarma: 0 26.03.2008, 08:00:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme