Dnes přinášíme tipy na vybavení pro vaše nejmenší. Pokud se rozhlížíte po novém kočárku či jídelní židličce,italská značka Peg Pérego vám možná usnadní výběr díky svým dvěma novinkám.

Kočárek Book

babystarPohodlné cestování s kočárkem Book zaručují dítěti i rodičům především odpružená kola s kuličkovými ložisky. Přední jsou navíc otočná, s možností aretace. Stín miminku zajišťuje stříška s UV ochranou průhledného okénka (UPF 50+), skrze které snadno zkontrolujete, že dítěti nic nechybí. Book je nejenom stylový, ale hlavně praktický – když ho zrovna nepotřebujete, díky důmyslnému mechanismu ho složíte jedním pohybem a on pak samostatně stojí. Díky centrální rukojeti ho také pohodlně přemístíte. Pokud vás Book zaujal, čeká vás ještě rozhodování mezi verzí Book Classico (klasický model se stříškou) či Book Completo, který se prodává i s nánožníkem a pláštěnkou.

Book Classico: 7.390 Kč

Book Completo: 8.990 Kč

Židlička Prima Pappa Zero3

babystarPrima Pappa Zero3 je ultralehká a multifunkční, pohodlně poroste s miminkem až do tří let. Prvních pár měsíců po narození ji můžete použít jako naklápěcí relaxační kolébku, od půl roku pak jako vysokou židličku pro krmení i hraní. Výškově ji nastavíte do sedmi různých poloh, zádová opěrka nabízí poloh pět, opěrka nohou pak tři pozice. Potah můžete volit buď z Eco kůže nebo z PVC a snadno ho očistíte hadříkem. Čištění pultíku za vás vyřeší myčka. Židličku Prima Pappa Zero3 si můžete detailně nastudovat i na videu:

http://www.youtube.com/watch?v=QCFT02YHx_4

Cena: 2.990 Kč

Zboží od Peg Pérega i dalších značek, jako je třeba Cybex, ABC Design a Hartan, si můžete prohlédnout v předváděcím středisku Babystar v Náchodské ulici v Horních Počernicích nebo také v eshopu www.babystar.cz.

Reklama