Tyčinka DELUXE je žhavou novinkou od NUTRENDU a je doslova mistrovským kouskem na trhu. Chutnat vám bude také ovocná bezlepková tyčinka s vlákninou JUST FRUIT. Seznamte se s novinkami!

DELUXE od NUTRENDU (60 gramů, 49 Kč) - Superfood nové generace!

 Tyčinka DELUXE je žhavou novinkou od NUTRENDU a je doslova mistrovským kouskem na trhu. Dlouhé měsíce intenzivního vývoje, ty nejkvalitnější suroviny, špičkové technologie a jedinečná chuť - to z tyčinky DELUXE dělá právem vlajkovu loď mezi proteinovými tyčinkami. Jediná a jedinečná, na trhu neexistuje další taková. Vysoký obsah proteinů, minimum cukrů, skvělá chuť, vláknina, slazena steviolglykosidy ze Stevie, neobsahuje lepek. Užijte si luxus, výkon a delikátní chuť v jednom! Vychutnejte si zcela ojedinělé a lahodné kombinace chutí. 

DeLuxe

JUST FRUIT od NUTRENDU (30 gramů, 14.90,- Kč)

Šťavnatá, ovocná bezlepková tyčinka s vlákninou! (30 gramů, 14.90 Kč)

Vychutnejte si více než 50 % šťavnatého ovoce a kvalitní vlákniny v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť  jablíčka, sladkého banánu, voňavých malin, brusinek či kořeněné švestky s oříšky. I mlsat můžete zdravě. JUST FRUIT - s vlákninou, bez lepku a konzervantů!

DeLuxe

Reklama