Domácnost

Novinky do pokojíčků malých princezen

Která malá slečna by neměla ráda postavičky od Disneyho. Díky spolupráci společností VELUX a Disney vznikla hravá kolekce rolet Disney & VELUX Kolekce snů. Ta obsahuje motivy, které z pokojíčků malých princezen vykouzlí opravdová pohádková království.

Kamarádky malých slečen

Kolekce zahrnuje celkem 12 vzorů zcela zatemňujících rolet se šesti různými Disney postavičkami pro holky i kluky. Střešní okna v dětském pokojíčku tak dostanou úplně nový kouzelný vzhled. Holčičky jistě potěší roztančené disneyovské princezny včetně krásné Popelky nebo roztomilá myška Minnie. Víme, že mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v kolekci proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy, kterou můžete jednoduše kombinovat s dalšími doplňky v pokojíčku i s výmalbou.   

velux

Mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v Disney & VELUX Kolekci snů proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy.

Doplňky podporující kvalitní spánek i dětskou fantazii

Pohádkové rolety nabízí dokonalé prostředí pro noční spánek či krátké zdřímnutí během dne. Poskytují totiž 100% zatemnění proti slunečnímu i měsíčnímu světlu nebo světlu z pouličních lamp. Disney & VELUX Kolekce snů děti inspiruje při hrách a povzbuzuje jejich představivost. Děti se navíc mohou ztotožnit s kladnými vlastnostmi a hodnotami, které pohádkoví hrdinové ztělesňují: přátelství, zvídavost a ohleduplnost.

Bezpečné materiály i snadná instalace

Rolety z Kolekce snů splňují vysoké nároky na technické zpracování i na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX® a žádná z jejich částí neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Více informací najdete na www.velux.cznebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

Hlasujte a vyhrajte

Vyberte, který vzor zcela zatemňující rolety VELUX z disneyovské Kolekce snů se vám nejvíce líbí, a dejte mu svůj hlas. Každý, kdo se zúčastní hlasovací soutěže, má šanci vyhrát 4 poukázky na vstupenky do sítě multikin Cinestar. A může jít tak třeba s celou rodinou na novou pohádku od Disneyho (poukázky na vstupné platí do konce roku 2014).

Hlasujte zde!

Soutěž probíhá do 22. 6. 2014

Disney & VELUX

© Disney.
© Disney. Based on the ”Winnie the Pooh” works by A. A. Milne and E. H. Shepard.

   
16.06.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] isabela.krasna [*]

    Dobrý den, rolety se mi moc líbí (http://cs.wikipedia.org/wiki/Roleta). Já bych však stejně volila nějaké, které by se nemusely vyměňovat, až holčičky vyrostou. Líbí se mi jednobarevné. Třeba tyhle by šly: http://www.garol.cz/rolety-v-kazetce-a49. Mají tam opravdu hodně na výběr. Jak různé řešení rolet, tak i barevnost. To se mi opravdu moc líbí. Co na to říkáte?

    superkarma: 0 16.10.2014, 14:03:54
  2. [1] Stendy [*]

    Rolety jsou pěkné.Sml59

    superkarma: 0 24.06.2014, 18:33:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme