Domácnost

Novinka v čisticí řadě Domestos

Značka Domestos uvedla na trh novou variantu svého čisticího a dezinfekčního prostředku. Jedná se o novou vůni Apple Fresh, která obsahuje svěží vůni zeleného jablka. Tato varianta je stejně účinná jako její starší bratříčkové, a tak spolehlivě vyčistí, vydezinfikuje, a tím ochrání vaši domácnost před všemi nežádoucími mikroorganismy.

Čisticí prostředek Domestos je na trhu v pěti různých variantách. Jedná se o vůně Pine Fresh, Ocean Fresh, Citrus Fresh, Spring Fresh a nyní nově i Apple Fresh. Všechny tyto varianty obsahují aktivní složku - chlornan sodný. Domestos tedy nejen důkladně čistí, ale zároveň i dezinfikuje od všech nežádoucích bakterií, virů a plísní.
Dále obsahuje látku, která má schopnost zhušťovat tekutinu, tím prostředek lépe přilne na povrch čištěné plochy, a působí tak déle na znečištěném místě. Tím je zaručena vysoká účinnost přípravku. Po použití se Domestos rychle rozkládá na sůl, vodu a kyslík, a je tedy zdravotně zcela neškodný.

Využití čisticího a dezinfekčního prostředku Domestos je velmi široké. Skvěle se hodí na údržbu záchodové mísy nebo záchodové štětky, odpadkového koše a jeho okolí. Spolehlivě ochrání i vaši koupelnu – vanu, odtoky a přepady, kde nás na přítomnost bakterií upozorní většinou nepříjemný zápach. Hravě si poradí i s nečistotami a bakteriemi v hale, předsíni a na podlaze v kuchyni. V neposlední řadě dokonale vybělí vaše záclony či zašlý plastový nábytek.

Domestos zaručí čisté a bezpečné prostředí celého vašeho domova.  

     
   
14.08.2003 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] kary [*]

  Na curbes pouzivej domestos a asi mas tvrdou vodu, kdyz se ti tam usazuje spina, koukni se na www.zadnyvodnikamen.cz a tam vse zjistis !!

  superkarma: 0 27.06.2008, 14:50:00
 2. [3] Jindra Novák [*]

  Curbes v toalete(asi z trubek), jak na to??

  superkarma: 0 05.06.2008, 17:39:30
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Landriel: Já Domestos ráda používám na čišlění kuchyňského dřezu.

  superkarma: 0 02.12.2003, 14:21:08
 4. avatar
  [1] Landriel [*]

  Domestos jsem několikrát vyzkoušela a žádné extra účinky jsem nepozorovala - ani vysokou přilnavost (stekl celkem hned dolů) ani čistivost - vodní kámen ani rez neodstranil. Mám lepší zkušenosti s jinými prostředky.

  superkarma: 0 08.11.2003, 13:02:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme