Vaření

Novinka Tchibo FOR BLACK ´N WHITE uspokojí každé Tvé já

Společnost Tchibo představuje novou kávu Tchibo FOR BLACK ´N WHITE, která nabízí stejně plnou, výraznou a vyváženou chuť ať je připravená jako černá, nebo s mlékem. Díky unikátnímu třikrát delšímu pražení rozvinou kávová zrna své silné aroma a plnou chuť, kterou vnímáte stejně intenzivně jak u černé kávy, tak po přidání mléka. Káva má nový chuťový profil, na kterém se podílí vyvážená směs vybraných zrn Arabica s jemnou kyselinkou a Robusta, jež je chuťově výraznější a dodává kávě u českých spotřebitelů tak oblíbenou zemitost a hořkou chuť.

Tchibo FOR BLACK ´N WHITE

„Káva obsahuje až 800 aromatických látek, nicméně lidské smysly jich dokáží rozpoznat maximálně 30. A právě proces pomalého dlouhého pražení, který u naší novinky používáme, umožní kávovým zrnům rozvinout větší škálu aromat, a přichystat tak pro zákazníky o to zajímavější požitek z chuti i vůně,“ říká Dana Jindřichová, Category Food Manager společnosti Tchibo Praha.

Tchibo FOR BLACK ´N WHITE

Káva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE je první kávou této značky, která se praží třikrát déle. Samozřejmostí je oddělené pražení vybraných vyzrálých zrn odrůd Arabica a Robusta. Díky tomuto procesu docílí kávoví experti společnosti Tchibo kávy plného těla, harmonické chuti s rozvinutými výraznými tóny, jemnou kyselinkou a silného zakulaceného aroma. Tento chuťový profil si káva udržuje i po přidání mléka. Káva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE je vhodná pro široké spektrum přípravy. Nejvíce se hodí do french pressu, ale lze ji použít i do kávovarů či moka konvičky.

Tchibo FOR BLACK ´N WHITE

„Kávou Tchibo FOR BLACK ‘N WHITE vstupuje společnost Tchibo do nového chuťového segmentu, který se výrazně liší od stávajícího sortimentu značky. Průzkum trhu a odborné ochutnávky dokazují, že tento chuťový profil preferuje velký počet spotřebitelů. Nabízí příjemnou variabilitu při volbě pro přátele a kolegy, kteří si mohou připravit kávu přesně tak, jak ji mají nejraději,“ dodává Dana Jindřichová.

Tchibo FOR BLACK ´N WHITE

Káva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE se prodává v běžné maloobchodní síti, v kamenných obchodech Tchibo a v e-shopu www.tchibo.cz ve formě pražené mleté vakuově balené kávy 250 g za doporučenou maloobchodní cenu 99,90 Kč, 2 x 250 g za doporučenou maloobchodní cenu 179,90 Kč, jako instantní káva v 200g balení za 179,90 Kč i v kapslích pro kávovary Cafissimo v balení po deseti kusech za maloobchodní cenu 79,90 Kč.

Více na: www.tchibo.cz, www.tchibo.com/cz, http://www.facebook.com/TchiboCeskarepublika

   
09.09.2015 - Gastronomie - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Hanula [*]

  Sml16právě ho piju - je dobréSml67

  superkarma: 0 09.09.2015, 08:38:05
 2. [1] prototype [*]

  Hm, tak to by chtělo ochutnat. Vypadá dobře. Sml67

  superkarma: 0 09.09.2015, 07:55:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme