Zdraví

Novinka: Sirup s výtažkem zeleného čaje, SodaStream Green Tea

SodaStream Green Tea Vyzkoušejte nový sirup SodaStream Green Tea s výtažkem zeleného čaje a šťávou z jahod a kiwi. Báječně chutná, osvěží a povzbudí. Zelený čaj je navíc známý svými antioxidačními účinky, tedy schopností vázat volné radikály - a tak zpomalit stárnutí buněk. Nové sirupy budou ve stálé nabídce za 129 Kč. Z jednoho balení o objemu 500ml připravíte pomocí přístroje SodaStream z obyčejné kohoutkové vody min. 12l kvalitního perlivého nápoje. Pohodlně, bez nošení těžkých PET lahví z obchodu a bez zbytečného odpadu.

SodaStream Green Tea Víte, že používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami? SodaStream tak představuje pohodlnou a ekologickou alternativu k baleným soft drinkům nebo sodovce.

Novinkou v nabídce jsou i speciální plastové láhve (399 Kč/ 2ks) pro přípravu sodovky v přístroji SodaStream, které můžete umývat v myčce nádobí (asi 2x týdně po dobu tří let). I tyto láhve jsou stejně jako ty pro ruční mytí opatřeny atestací, potvrzující, že materiál odolává vysokému tlaku a neuvolňuje BPA.

Přístroje, bombičky, náhradní láhve i sirupy lze koupit v široké maloobchodní síti a v e-shopech. Více o prodejních místech i nabídce na www.SodaStream.cz, www.facebook.com/SodaDoma

SodaStream Green Tea

   
10.08.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme