Také toužíte po zdravé a bezproblémové pokožce? Obtěžuje Vás ten pocit „pnutí“ v obličeji po každém umytí? A to ani nemluvím o neustálém svědění, červenání, alergiích… Nevzdávejte to! Na každý problém se dá přece najít účinné řešení.

 

Suchá a citlivá pleť = poškozený ochranný film pokožky

 

Suchá a citlivá pleť jsou zdánlivě 2 různé problémy. Ve skutečnosti ale mají stejnou příčinu vzniku, a tou je poškozený ochranný film pokožky.

 

Suchá pleť trpí vrozeně sníženou produkcí mazových žláz. Znamená to, že povrchový ochranný film je nedostatečný a nemůže udržovat optimální míru hydratace. Na pokožce se pak objevují trhliny, praská a začíná se odlupovat. Trhlinami pronikají do pokožky škodliviny a může vzniknout i zánět – pokožka se stává citlivou.

 

Citlivá pleť má vrozeně sníženou odolnost vůči negativním vlivům prostředí. Pokožka reaguje zánětem, který následně poškozuje její povrchový ochranný film – uniká hydratace a pokožka se stává suchou.

 

 

 

V čem se CC7 Skinfilm liší od ostatních krémů na suchou a citlivou pleť?

 

Přípravky CC7 Skinfilm obsahují farmakologicky aktivní Repifilm® komplex, který dokáže aktivně obnovovat poškozený ochranný film pokožky, hlavní příčinu vzniku suché a citlivé pleti. Díky obsahu dalších aktivních látek v účinných koncentracích CC7 Skinfilm posiluje obranyschopnost buněk pleti proti podráždění, účinně hydratuje (regeneruje), zjemňuje a zvláčňuje pleť. 

 


Výsledkem používání je okamžité zmírnění nežádoucích citlivých reakcí, jemná a hladká pleť, chráněná proti vysušování a předčasnému stárnutí.

 

Výborné je, že přípravky CC7 Skinfilm působí proti všem problémům se suchou a citlivou pletí komplexně. Nejenže pomáhají odstraňovat všechny nepříjemné projevy s ní spojené, ale řeší i hlavní příčiny jejího vzniku.

 

 

Seznamte se s CC7…

 

Nyní máte jedinečnou možnost seznámit se s přípravky CC7 a vyzkoušet CC7 Skinfilm ve speciálním balení – kosmetické taštičce, která obsahuje denní a noční krém, pleťovou vodu a mléko. To vše za výjimečnou cenu 249 Kč! Tato nabídka je limitovaná – platí pouze do vyprodání zásob. Žádejte CC7 Skinfilm ve své lékárně. Více na www.cc7.cz

 

 

 

Reklama