NOVINKA Pickwick – jedinečný bílý čaj ve 3 příchutích

Značka Pickwick představuje jedinečnou novinku na českém trhu – bílý čaj Pickwick White Tea.

Bílý čaj představuje ten nejjemnější a nejznamenitější druh čaje. Dříve jej směli popíjet jen čínští císaři, tak byl vzácný a výjimečný. Dnes jeho přednosti postupně objevuje i západní svět a bílý čaj pomalu dohání v oblibě čaje zelené. Příčinou je jednak jeho jemná, lahodná chuť, a současně blahodárné účinky, které má na náš organismus.

Bílé čaje jsou mimořádné tím, že se vyrábějí z prvních, ještě nerozvinutých čajových lístků rostliny „Camellia sinensis“. Křehké lístečky se mohou sbírat pouze během krátkého období v roce. Když začne období dešťů, čajové pupeny se rozevřou do lístků a přicházejí o jemnou, svěží a jedinečnou chuť bílého čaje. Mladé čajové lístky mají hebké, stříbřitě-bílé chloupky, podle nichž dostal bílý čaj své jméno. Pupeny se trhají ručně. Po sběru se čajové lístky nijak nezpracovávají. Nejdříve se nechají zavadnout, poté se suší na slunci. Bílý čaj se nefermentuje, a proto si uchovává jemné složení a jedinečnou delikátní chuť. Výsledkem tohoto procesu je lahodný bílý čaj Pickwick White Tea, který vyniká lehkou chutí, světlou barvou, jemnou vůní a bohatým obsahem přirozených antioxidantů.

Bílý čaj Pickwick je nejen velice lahodný, ale navíc má i blahodárné účinky na naše zdraví.

Za příznivými účinky bílého čaje na lidské zdraví stojí jeho vysoký obsah přírodních antioxidantů. Antioxidanty jsou přírodní látky, které zabraňují předčasnému stárnutí a udržují náš organismus v dobré kondici, protože mají schopnost bojovat s volnými radikály. Volné radikály vznikají při procesu látkové výměny a mohou ničit buňky a tkáně, což může vyústit v propuknutí chronických nemocí, včetně kardiovaskulárních chorob a rakoviny. Naše tělo si antioxidanty dokáže ve velké míře vytvářet samo, ale důležité je také jejich získávání z přírodních zdrojů. Antioxidanty pomáhají v boji proti stresu, bakteriím a virům, snižují hladinu cholesterolu a vysoký krevní tlak, prospívají srdci, kostem i zažívání. Podle odborníků jsou antioxidanty významným pomocníkem v prevenci i léčbě srdečně-cévních onemocnění a některých druhů rakoviny. A současně se shodují na tom, že účinnost přírodních antioxidantů, přítomných v čaji nebo ovoci, je mnohem vyšší než v potravinových doplňcích. Bílý čaj má současně nejnižší obsah kofeinu, který může do jisté míry náš organismus zatěžovat.

 

Bílý čaj je zkrátka přírodní „skvost“, který je již po staletí ceněn pro své výjimečné vlastnosti – jedinečná a lahodná chuť potěší naše smysly a účinné přírodní složky navíc prospějí našemu zdraví.

 

Díky svému složení, výjimečným vlastnostem a jemné, delikátní chuti představuje bílý čaj Pickwick tu nejlepší variantu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl.

 

Pickwick White Tea je k dostání ve třech příchutích:

·          Puritea čistá, jemná chuť bílého čaje

·          Soft Fruitea lehký bílý čaj s jemnou
ovocnou chutí hrušky a hroznového vína

·          Blossom Beautea delikátní bílý čaj
s přirozeně aromatickým jasmínem a květy pomeranče

Pickwick White Tea zakoupíte v supermarketech Globus, Hypernova a Interspar za doporučenou maloobchodní cenu 36,90 Kč.

Více informací o čajích Pickwick najdete na www.pickwick.cz.

 

Nyní můžete soutěžit o 10 ks dárkových dřevěných krabiček s bílými čaji Pickwick White Tea.  Klikněte SEM a vyhrajte.

 

Reklama