Styl

Novinka Oriflame: Dámy mají přednost s Lady Avebury…

oriflameJednoduchý půvab, vznešenost a příjemné vystupování charakterizují pravou anglickou dámu. Tato žena není okázalá, ale dokonale elegantní a dokáže rozjasnit každou místnost, do které vstoupí. Inspirací pro novou parfémovanou vodu Lady Averbury byla pravá britská aristokracie. Unikátní a velmi ženská vůně v exkluzivních chypre květinových tónech patří k luxusní rodině vůní, které jsou typické svým nezapomenutelným charakterem a otiskem. Základ tvoří okvětní plátky růží a zelený čaj.

Začali jsme u čaje…

oriflameParfumérky Oriflame Amandine Clerc - Marie a Christiane Pols jsou závislé na čaji a díky tomu se rozhodly pro příjemnou kombinaci těchto dvou složek.  „Snažily jsme se zachytit typický anglický životní styl, proto nás napadla čajovna. Konec konců není nic angličtějšího, než jsou růže a zelený čaj,“ tvrdí s úsměvem obě parfumérky.

Flakon ve tvaru elegantního dvanáctiúhelníku s jemným gravírováním (jako na jemných čínských šálcích) a víčko s motivem dvou zkřížených klíčů, otevírá dveře do světa plného něžnosti a jemných vůní…

EdP ... 50 ml ... 929 Kč

   
29.01.2014 - Vůně - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme