Víte, že naše tělo obsahuje až 2 kg vápníku? 99 % jeho obsahu se nachází v zubech a kostech lidského těla. Vápník je pro nás celoživotní potřebou. Tělo ho potřebuje od dětství až do aktivního stáří. Kromě posílení zubů a kostí pomáhá udržet v kondici nervový systém organizmu. Nové žvýkačky Orbit Professional s kalciem dodávají tělu 1/6 doporučené denní dávky vápníku, a tak přispívají k tomu, aby naše zuby byly silné a zdravé.

 

Novinka Orbit pro zdravé & silné zuby

 

Pravidelné dodávání vápníku je pro tělo velice důležité, a zvláště pak pro naše zuby. Konzumujeme ho v rozpustné i nerozpustné formě. Rozpustný vápník posiluje naše zuby přímo skrz sliny a nerozpustný (Kalcium karbonate) nepřímo - po vstřebání naším zažívacím traktem nás posiluje z krevního oběhu.

Na základě zájmu spotřebitelů i stomatologů je Orbit Professional s kalciem novým výrobkem, který nabízí všechny výhody žvýkačky bez cukru, ale i přidaný vápník. Díky speciálním mikrogranulím s kalciem a doporučeným žvýkáním šesti žvýkaček Orbit Professional s kalciem denně (třikrát denně dvě, po každém jídle) dostane tělo 1/6 denní dávky vápníku, která je stanovena na 1000 mg pro dospělého člověka.

Orbit Professional s kalciem dodává tělu nejen vápník, ale nabízí i další výhody žvýkání žvýkaček bez cukru. Stejně jako ostatní výrobky Orbit Professional i tento obsahuje xylitol a desetinásobně stimuluje vytváření slin v ústech, čímž napomáhá snižovat riziko vzniku zubního kazu.

Nové žvýkačky Orbit Professional s kalciem jsou nabízeny ve standardním balení po deseti kusech
a obohacují řadu Orbit Professional nejen svou skvělou mátovou chutí, ale i svým dobrým vlivem
na zdraví kostí a zubů.

 

Vše o žvýkačkách Orbit a péči o zuby najdete na www.orbitklub.cz

 

Je klinicky prokázáno, že žvýkačky Orbit, které můžete použít po jakémkoliv jídle, pomáhají snižovat riziko vzniku zubního kazu až o 40 %.

Reklama