Máte problémy s celulitidou? Chcete mít krásně ploché a hladké bříško, abyste se nemusela stydět předvést ho v plavkách? Garnier na vás myslí! Připravil pro vás novinku pro ploché bříško bez celulitidy!

 

Roll-on Ploché bříško proti celulitidě

Je vaše bříško povolené, s nerovnostmi a tukovými polštářky? Pak je Roll-on Ploché bříško proti celulitidě určen právě pro vás! Obsahuje totiž redukční Lipo-kofein a rostlinná elasto-vlákna.

 

Ale především je tu novinka v aplikaci! Problémem většiny krémů pro zeštíhlení a proti celulitidě totiž je, že je nedokážeme dostatečně vmasírovat do pokožky. Roll-on Ploché bříško proti celulitidě má ovšem speciální aplikátor v podobě masážního válečku! Ten vyhlazuje nerovnosti pokožky a podporuje vstřebávaní Lipo-kofeinu, redukujícího tukové polštářky. Obsažená rostlinná elasto-vlákna zpevňují pokožku bříška.

 

Bříško je plošší a pevnější, pokožka je pružnější a hladší.

 

Doporučená cena: 229 CZK / 289 SKK

 

 

Garnier myslí na všechny ženy, proto pro vás připravil i další produkt s aplikační technologií Roll-on:

 

Garnier Roll-on proti přetrvávající celulitidě
Na problematických partiích těla, jako jsou hýždě, stehna se může vyskytovat přetrvávající celulitida. Řešení nabízí Garnier Roll-on proti přetrvávající celulitidě, který se aplikuje pomocí masážní kuličky. Masážní aplikátor masíruje problematická místa, prokrvuje pokožku a vyhlazuje pomerančovou kůži. Roll-on obsahuje redukční Lipo-kofein a výtažky z citrusů, odbourává nahromaděné tuky a odstraňuje i přetrvávající celulitidu. Pokožka je viditelně hladší a pevnější.

 

Doporučená cena: 199 CZK / 249 SKK

 

Zeštíhlující gel Garnier proti celulitidě

Zeštíhlující gel proti celulitidě obsahuje redukční Lipo-kofein, který odbourává tuky, a patentovanou složku ginkgo, která omezuje jejich ukládaní. Tyto aktivní látky zeštíhlují problematické partie (stehna, boky, hýždě) o 1,9 cm za 4 týdny. Gel má navíc preventivní účinek proti návratu celulitidy po dobu 4 týdnů od ukončení používaní a pokožka je pevnější a pružnější.

 

Doporučená cena: 189 CZK / 239 SKK

 

Drenážní gel Garnier proti celulitidě

Drenážní gel proti celulitidě s chladivým efektem účinně bojuje proti celulitidě a nadměrnému zadržování vody, které se projevuje otoky nohou. Obsahuje výtažky zeleného čaje a aktivního kafru, které zpevňují problematické partie a současně zlepšují kožní mikrocirkulaci. Tyto aktivní látky mají zároveň drenážní účinky: Odvádějí přebytečnou vodu, a tím otoky nohou a celulitida mizí. Chladivý efekt přináší nohám okamžitou úlevu.

 

Doporučená cena: 189 CZK / 239 SKK

 

Vše o výrobcích Garnier celulitida najdete ZDE

Reklama