Zázvor a jeho účinky využívali Indové a Číňané již před více než třemi tisíci lety. Díky výpravám mořeplavců se toto zázračné koření rychle rozšířilo po celém světě a v Evropě se stalo nejrozšířenějším dochucovadlem. Dodnes je vyhledávaným kořením a současně i přírodním lékem na řadu neduhů. Podporuje trávení i chuť k jídlu, je účinnou prevencí proti rýmě, příjemné jsou jeho relaxační účinky a působí také jako afrodiziakum.  To vše se snoubí v novince mezi vodkami, která vznikla v nejstarší palírně u nás.                                 

Hanácká Zázvorová  

HanáckáJe čtyřikrát filtrovaná jemná Hanácká vodka s přírodním extraktem zázvoru. Každý doušek prohřívá tělo a přináší příjemný pocit uvolnění. Výraznou chuť i aroma zázvoru vhodně doplňují další ingredience včelí med a šťáva z vyzrálých citrónů. Díky staré receptuře, opakované filtraci přes aktivní uhlí a delikátně vyvážených ingrediencí má Hanácká Zázvorová vodka osobitou smyslovou charakteristiku, lahodnou vůní a extra jemnou chuť.

Vyrábí ji Granette&Starorežná Distilleries v nejstarší Palírně U Zeleného stromu podle osvědčených receptur. Je stáčená do lahví s originálním embosem Moravian Original Spirits.

Cena 0,5 l je 149 Kč.

Horká Hanačka

Rozproudí krev ve vašich žilách i když zrovna mrzne. Je obdobou zázvorového čaje s příjemným množstvím alkoholu. Krásně prohřeje tělo a současně skvěle chutná.
4 cl Hanácké Zázvorové zalijeme 2 dcl horké vody a přidáme plátek citronu samotný  nebo zakapaný medem podle chuti.

Hanácká zázvorová

Více najdete na www.gsd.cz  a na facebooku.

Reklama