LEGO představuje další novinku v portfoliu stavebnic pro nejmenší LEGO® DUPLO®. Tentokrát vaše děti objeví svět pohádek o Medvídkovi Pú a jeho kamarádech. Jejich vlastní příběhy, kde hlavní roly budou hrát Pú, Íjáček a Tygr na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Více nápadů, tipů a rad najdete také na www.duplosvet.cz.

Nechte vaše děti proniknout do světa pohádek, kde nikdo nespěchá a kde med je největší pochoutkou všech dob. Představte dětem postavičky z pohádky Medvídek Pú a udělejte z nich nové nadějné scénáristy pohádek studia Disney.

Nová řada Medvídek Pú obsahuje:

  • lego PúPiknik medvídka Pú

Medvídek Pú se vydává hledat med, aby utišil své kručící bříško, a přitom objeví včelky, které med vyrábějí, hned za rohem. Trochu medu si nabere a plácne s sebou na deku, aby si svou oblíbenou svačinku vychutnal.

  • lego PúTygrova Expedice

Tygr a jeho kamarád Prasátko se vydávají na další průzkum Stokorcového lesa. Tygr si vzal svůj rybářský prut. Prasátko sedí ve své kánoi. Jaké trampoty by je mohly potkat?

  • lego PúDomeček Medvídka Pú

Medvídek Pú si hraje se svými přáteli ze Stokorcového lesa ve svém domku. Je tu spousta medu pro každého a také velká klouzačka. Ijáček, Prasátko i Pú se na klouzačce střídají a užívají si zábavy.

Pohádkový svět i ten skutečný - oba pomáhají dětem k rozvoji

Hrou si pomáhá k pochopení skutečného světa a zmenšený, přesto reálný svět LEGO DUPLO, je k tomu ideální pomůckou. Ať už děti vytvářejí vlastní pohádkové příběhy nebo se inspirují skutečným světem, hra je pro jejich rozvoj zásadní. Jednotlivé životní obrazy skutečného světa s dětmi můžete zkusit na nečisto a vysvětlit jim, jak pracují policisté nebo co se děje na farmě. Prostřednictvím novinky s názvem Velká městská nemocnice si děti vyzkouší, jak to chodí u lékaře. Další zkušenosti rodičů i rady odborníků najdete na nových stránkách www.duplosvet.cz.

Reklama