Příznaky suché pokožky (jako je například hrubost, na povrchu viditelné šupinky, pnutí, svědění a popraskání) nyní můžete zmírnit používáním kvalitní dětské kosmetiky. Nová řada dětské kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM vrací pokožce potřebnou hydrataci, pohádkovou jemnost a hebkost.

Nová řada přírodní dětské kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM zmírňuje příznaky suché pokožky již po prvním použití. Její účinek je klinicky ověřen. Kosmetika Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, a to čistého vitaminu E (nejaktivnější forma gama-tokoferol), výtažků z listů olivovníku (Olea europaea), který díky svým antioxidačním účinkům blahodárně působí na dětskou pokožku, a minerálů, které jsou pro zdravou dětskou pokožku nezbytné (jedná se o minerální látky, jako jsou draslík a hořčík, které plní klíčovou úlohu při kožním metabolismu a udržování vodní rovnováhy v buňkách). Dále obsahuje aktivní výtažky a ingredience z rostlin, jako jsou sojový olej, rostlinný olej a výtažky z Aloe vera.

V nové řadě přírodní kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM představujeme kompletní sadu výrobků určených k péči o suchou pokožku našich nejmenších. Tato nová řada kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM obsahuje dva výrobky určené k mytí (koupel a mycí gel) a dva výrobky určené k hydrataci pokožky po umytí (tělové mléko a krém).

Hydratační tělové mléko Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM (250 ml) přináší suché pokožce úlevu již po prvním použití. Díky svému jedinečnému složení (čistý vitamin E, výtažky z olivovníku a minerály) se rychle vstřebává a poskytuje pokožce až čtyřiadvacetihodinovou hydrataci. Pro zvýšení účinku hydratace je vhodné používat pro koupání dítěte také Mycí gel Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM .
Tento Mycí gel přináší dětské pokožce úlevu díky své vysoké hydrataci. Navíc také obsahuje složení „Už ani slzu“, díky kterému nedochází k podráždění citlivých dětských očí.

Stejné složení „Už ani slzu“ obsahuje také Hydratační koupel Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM (400 ml), která suché pokožce přináší úlevu již po prvním umytí.

Ke zvýšení účinku hydratace po koupeli doporučujeme použít také Intenzivní hydratační krém Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM. Jemně jej vmasírujte do pokožky vašeho děťátka. Krém se velice rychle vstřebává a jeho nemastné složení poskytuje pokožce hydrataci po celých 24 hodin.

Klinická studie prokázala, že již po prvním týdnu používání nové řady přírodní dětské kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM se zvýší hydratace dětské pokožky o více než 40 % a dojde ke zmírnění suchosti až o 88 %.


Kosmetika Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM byla vyvinuta ve spolupráci s týmem pediatrů a důkladně testována dermatology. Neobsahuje umělá barviva ani parfemace, které by mohly způsobovat alergii; její snášenlivost, šetrnost a účinnost je klinicky ověřena. Kosmetika Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM je vhodná k používání již od kojeneckého věku.

 

Nová řada dětské kosmetiky Johnson's Baby® Soothing NaturalsTM vrací pokožce potřebnou hydrataci, pohádkovou jemnost a hebkost. Exkluzivně v lékárnách.

Více informací na: Péče o dítě ZDE

 

Reklama