.

Novinka Canaria Travel: Klubové hotely pro rodiny s dětmi na Kanárských ostrovech

Cestování

Novinka Canaria Travel: Klubové hotely pro rodiny s dětmi na Kanárských ostrovech

Pravidelně vás informujeme o nabídce cestovní kanceláře Canaria Travel. Nyní vám přinášíme super tip pro rodiny s dětmi. Pokud cestujete s dětmi, víte, že je někdy nad vaše úsilí je zabavit a vítáte tak možnosti, kdy se děti mohou zapojit do zábavy. Proto si určitě přečtěte, jaké novinky Canaria Travel přichystala pro letošní rok!

V letošním roce pro své klienty připravila cestovní kancelář Canaria Travel novinku v podobě klubových hotelů pro rodiny s dětmi.

V těchto hotelích garantují v letních měsících český animační program doprovázený maskoty hotelů – postavičkami Chachis.

Canaria travel

Animační programy pro děti jsou rozdělené do 3 skupin podle věkových kategorií. Hotely nabízí také speciální programy pro teenagery, kteří mají k dispozici svou vlastní místnost s internetem, Xbox One a české filmy.

V celém komplexu i na pokojích je k dispozici bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu.

Jako bonus je pro klienty připraven „Check-in Online“, kde si můžete vybrat svůj pokoj již před dovolenou při rezervaci zájezdu!

Proč cestovat na Kanáry s dětmi?

Na ostrovech je příjemné počasí, teploty v létě nepřesahují třicítky a díky lehkému větru je pobyt na sluníčku velmi příjemný. Také počasí je stálé, přes léto je slunečno.

Pláže jsou ideálním místem pro lenošení a vodní radovánky. Světlý jemný písek a moře s pozvolným vstupem do vody ocení zejména maminky s malými dětmi. Na plážích fungují služby, jako jsou slunečníky a lehátka za poplatek, v blízkosti jsou obchody a restaurace (pokud se tedy nevydáte na opuštěné pláže, na Tenerife je písek tmavý, díky sopečné aktivitě ostrova).

Dobré ubytovací služby a zdravotnická péče – hotely a jejich služby jsou srovnatelné jako všude jinde v Evropě, pokud řešíte zdravotní problém, obraťte se na delegáta cestovní kanceláře, který hned vše vyřeší.

Canaria travel

Nabídku Klubových hotelů najdete na této stránce: www.canariatravel.cz/cs/aktivity/pro-rodiny-s-detmi

Náš tip: Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adresewww.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049

   
31.03.2015 - Kanárské ostrovy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] manislava [*]

  Sml67

  superkarma: 0 01.05.2015, 19:33:21
 2. [3] Lenda26 [*]

  To musí být super dovča tak snad se nám taky poštestí se tam někdy podívat Sml16

  superkarma: 0 31.03.2015, 08:35:31
 3. [2] theplana [*]

  Tam je dobře Sml59

  superkarma: 0 31.03.2015, 08:05:22
 4. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Moje sestra s jejím mužem vzali loni mou dceru (tehdy 10 let) do hotelu s podobným programem. Dcera byla nadšená, má plno zážitků a sestra si se svým mužem užila báječnou dovolenou i s dítětem. Nikdy bych nevěřila, že to lze skloubit. Nadšení všech mě ale přesvědčilo a také překvapilo. Kdo můžete jeďte - budete mít dobře postaráno o dítě, které bude mít svůj program a vy s partněrem si užijete také něco navíc a dítě přitom vůbec nebude trpět vaším nezájmem, či malou kreativitou.

  superkarma: 0 31.03.2015, 00:39:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme