Oslavou dvacetileté úspěšné existence značky Tescoma je uvedení kolekce TOP PRODUKTŮ z linie PRESIDENT. Tradiční lis na česnek, univerzální nastavitelná škrabka a louskáček na ořechy s pružinou.

Tradiční lis na česnek

Tescoma

Česnek je bylina s charakteristickým aroma a širokým spektrem využitelnosti, která je v českých domácnostech velmi oblíbená. Pro usnadnění přípravy česneku ke konzumaci se v našich domácnostech zabydlel i lis na česnek.

Vychytaný list na česnek s čistítkem je originální myšlenkou a původním technickým řešením Vývojového a design centra Tescoma, s podobným výrobkem se na světovém trhu nesetkáte.

Rozměr a tvar lisovací komory nového lisu byly přitom zvoleny tak, aby tlak potřebný ke zpracování jedné náplně byl přiměřený i pro subtilnější kuchařky a množství prolisovaného česneku přitom bylo dostatečné.

Víte, že zvolit hrubost prolisovaného česneku je doslova věda? Prolisovaný česnek nesmí být totiž ani příliš hrubý, ani tvořit kašovitou hmotu. Střední hrubost, zvolená desinovými a vývojovými pracovníky, je ideální pro teplou i studenou kuchyni a česnek zůstává kvalitní.

A další přednosti lisu na česnek z linie President? Díky odolné slitině ušlechtilých kovů je masivní a odolný. Zvláštní pozornost věnujte speciálnímu dvoudílnému čistítku, důmyslně uloženému v rukojeti listu. Kulatým čistítkem s hroty snadno a rychle pročistíte otvory lisovací komory zevnitř i zvnějšku. Tím ani kousek blahodárné byliny nepřijde nazmar. Lopatka slouží k odstranění větších zbytků česneku uvnitř lisovací komory a pomáhá udržovat list čistý během lisování.

Lis na česnek PRESIDENT včetně čistítka je vhodný do myčky nádobí a Tescoma na ně poskytuje pětiletou záruku.

Tescoma

Lis na česnek PRESIDENT, s čistítkem - MOC 299 Kč

Univerzální nastavitelná škrabka

TescomaTradiční kuchyňské škrabce dali designéři a vývojoví pracovníci z Tescomy šmrnc a glanc použitím prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a rukojeť opatřili očkem pro zavěšení. Unikátnost škrabky však spočívá v její univerzálnosti – díky speciální pohyblivé čepeli lze nastavit do tří různých poloh podle síly škrábané slupky.

Poloha 1 - tenká slupka - je vhodná pro škrábání raných brambor, mrkve, petržele.

Poloha č. 2  - střední středně silná slupka – ideální pro škrábání brambor, jablek apod. Poloha č. 3 - silná slupka – je určená pro okurky, cukety apod.

Správně zvolená poloha čepele umožňuje oloupat pouze slupku a zachovat velmi cennou dužinu, která se nachází těsně pod slupkou a JE NA nejbohatší na VITAMÍNY Škrabání je nejen snazší, ALE ZEJMÉNA ZDRAVĚJŠÍ.

TescomaA jak na nastavení polohy čepele? Velmi snadno: v poloze č. 1 se plastový ovladač nachází uprostřed rukojeti. Pro změnu polohy čepele ovladač zlehka stiskněte palcem a posuňte jej směrem k sobě do polohy 2 nebo 3, které jsou zřetelně označeny na rukojeti.

Nastavení polohy čepele je oboustranné, proto je univerzální škrabka PRESIDENT vhodná jak pro pravoruké, tak pro levoruké kuchaře, v poloze 1 umožňuje škrabání k sobě i od sebe.

Na vychytávku z linie President poskytuje Tescoma nadstandardní záruku 5 let, nedoporučuje se mytí v myčce.

Univerzální škrabka PRESIDENT, nastavitelná - MOC 199 Kč

Louskáček na ořechy s pružinou

Tescoma

TescomaO pozitivním významu konzumace plodů ořechů na zdravý lidský organismus není třeba pochybovat. Pochybnosti mohou vzniknout až s úsilím vniknout pod tvrdou ořechovou skořápku k lahodnému plodu. Pokusy s kuchyňskými noži, šroubováky, kladívkem, nebo dokonce pomocí vlastního chrupu končívají neslavně. Ale proč se trápit, řešení se vždy najde ve Vývojovém a design centru Tescoma. Opravdu vychytaný louskáček na ořechy zde originálně opatřili dokonce pružinou! Má to svůj důvod: díky pružině zůstává louskáček stále rozevřený, není třeba jej před vložením dalšího ořechu ručně otevírat, přidržovat apod., zkrátka je neustále připraven k použití. Uzavírací pojistka se postará o bezpečné a úsporné skladování. Originální louskáček je opatřen třemi otvory pro malé, středně velké i velké ořechy. Díky tomu je vhodný pro snadné louskání všech obvyklých typů ořechů s tvrdou skořápkou, tedy např. pistácií, lískových ořechů i velkých vlašských ořechů.

Jak tedy chytře pod skořápky ořechů? Zavřený louskáček nejdříve stiskněte, odjistěte pojistku, tím se louskáček rozevře, bude pružit a po pracovní dobu bude zůstávat otevřený. Po použití opět stiskněte, zajistěte pojistkou, louskáček uzavřete a takto jej pohodlně a bezpečně uložíte. Samozřejmostí je mytí v myčce.

Na další z vychytávek produktové linie President z odolné slitiny ušlechtilých kovů a odolného plastu poskytuje Tescoma nadstandardní záruku 5 let.  

Louskáček na ořechy PRESIDENT s pružinou - MOC 349 Kč

Všechny top produkty z linie PRESIDENT jsou dodávány v kazetovém balení, které zdůrazní nejen skutečnou výjimečnost konkrétního produktu, ale lze jej pojmout i jako velmi hodnotný dárek.

Reklama