Styl

Nové trendy: písmenka kam se podíváš

Všechny milovníky módy jistě potěší, že se i jejich oblíbený Perwoll, speciální prací prostředek pro jemné tkaniny s recepturou s Re-New+ efektem pro ještě lepší obnovu barev a prací účinek inspiroval nejnovějšími trendy přehlídkových mol. Pro letošní sezónu Perwoll představuje limitovanou edici, která našla inspiraci v monogramech a módě propagující velké nápisy. PERWOLL LOVES FASHION! 

Perwoll je připraven na novou módní sezónu!

V centru pozornosti – nápisy

da

Móda a styl, který volíme, mluví za nás. Aniž bychom promluvili, řeknou za nás mnohé – jak se cítíme, o čem sníme, kým chceme být… Čím dál tím častěji tíhneme k heslovitému vyjadřování, nápisům, mottům. Je to účinný způsob, jak v naší uspěchané době říci stručně to, co chceme. Tento trend se promítá i do práce módních návrhářů. Monogramy a nápisy se objevily na přehlídkových molech i pro letošní sezónu podzim / zima. A právě tímto trendem se inspirovala i limitovaná edice značky Perwoll -  varianty pro barevné a černé prádlo Perwoll Color FashionPerwoll Black Fashion. Vaše trendy kousky jemně vyperou, rozzáří a nová atraktivní vůně jim dodá i nový šmrnc.

Obě varianty obsahují recepturu s novým Re-New+ efektem, díky kterému získají vaše oblíbené oděvy zpět svou intenzivní barvu a jas, jako když jste je oblékli poprvé.

Limitovaná edice Perwoll, inspirovaná přehlídkovými moly, je na pultech od srpna 2015.

Perwoll

Všechny speciální prací prostředky Perwoll s ReNew+ efektem, včetně limitovaných variant, jsou k dispozici v několika velikostech s těmito doporučenými maloobchodními cenami: 119 Kč (1 l), 199 Kč (2 l), 299 Kč (3 l) a 349 Kč (4 l).

   
08.09.2015 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] raddre [*]

  Sml68

  superkarma: 0 08.09.2015, 16:49:27
 2. [1] manislava [*]

  Sml80

  superkarma: 0 08.09.2015, 10:50:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme