Domácnost

Nové svěží a dlouhotrvající vůně


Jistě to znáte – i sebekrásnější vůně či parfém při dlouhodobém užívání vaše čichové buňky dříve či později „omrzí“ a přestáváme ho vnímat stejně intenzivně jako na začátku. Proto je dobré vůně měnit. A to platí i pro vaší toaletu

Bref, jednoznačný inovátor a expert v kategorii péče o toalety, představuje tři nové varianty WC gelů See Breeze, Green Apple a Pine Forest v barevnějším provedení a s intenzivnější vůní než doposud.  Zcela nová varianta Pine Forest s intenzivním přírodním aroma lesa patří mezi velmi oblíbené a vyhledávané vůně.

Jistě to znáte – i sebekrásnější vůně či parfém při dlouhodobém užívání vaše čichové buňky dříve či později „omrzí“ a přestáváme ho vnímat stejně intenzivně jako na začátku. Proto je dobré vůně měnit. Nové Bref WC gely zaujmou již na první pohled svým novým emotivním designem, který naladí vaše smysly ještě dříve, než si k němu stačíte pořádně přivonět. A navíc - parfémová složka provoní místnost i toaletu příjemně a dlouhodobě.

Bref WC gel v současné době nabízí hned tři nové varianty vůní:

Ø  svěží mořskou vůni See Breeze, která vás zavede k prosluněné hladině moře

Ø  svěží ovocnou vůni zeleného jablka Green Apple

Ø  zcela nově Pine Forest s intenzivním přírodním aroma lesa, která je mezi spotřebiteli velmi vyhledávanou a oblíbenou vůní.

Zcela nové varianty Bref WC gelů si můžete zakoupit již od 1. září 2006 ve všech obchodních a drogistických řetězcích již od 24,90 Kč.

 

Bref jako inovátor ve své kategorii, milníky v historii Bref WC bloků:

·         1998: první gelový WC blok na trhu

·         2002: představení prvního tekutého WC bloku Duo-Aktiv, unikátní dvoukomorová technologie umožňuje kombinaci hygienické čistoty a svěžesti

·         6/2005: vliv trendu „aroma-terapie & wellness“ na kategorii WC bloků, jedinečná kombinace čistoty a přírodních parfémovaných olejů, inovace v oblasti designu WC bloků – výsledkem je nová řada Natural Balance

·         6/2006: zesílení vlivu designu produktů, spolupráce s italským designerem Alessim, uvedení WC bloku Bref Duo-Aktiv „FreshSurfer“ by Alessi

 

 

   
01.11.2006 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] magic11 [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 24.11.2012, 17:34:04
 2. avatar
  [6] Mam [*]

  Mám tyhle vonítka ráda, nejraději vůně co mají v názvu OCEAN, Sea atd... přijdou mi, že voní čistotou

  superkarma: 0 02.11.2006, 13:45:31
 3. [5] počítačka [*]

  Octem to pravda cítit je, ale vyvětrám a máme přece vonítka, né? Keramiku leštím jednou týdně, to se přece dá vydržet. Radu jsem vynašla na internetu poté, co jsem "vyhodila spoustu peněz" za opravdu kvalitní prostředky. Moc nepomohly, lila jsem jich na WC litry. Máme tvrdou vodu, splachujeme občas úsporně a na keramice to je za ten týden poznat. A když třeba nejsem doma, nestihla jsem týdenní termín, pak to byla opravdu síla.

  superkarma: 0 01.11.2006, 20:25:55
 4. [4] Rára [*]

  Já mám ráda když záchod voní, strkám i vonítka do zásuvky.

  superkarma: 0 01.11.2006, 09:52:56
 5. [1] počítačka [*]

  Asi u firmy nebudu oblíbená, ale krásně "leštím" keramiku octem. Naliji do mušle bez vody, nechám třeba 20 minut působit, opláchnu. Úžasné.

  superkarma: 0 01.11.2006, 09:11:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme