Styl

Nové střihy pro ženy: Levi’s® Curve ID

Nejmodernější a nejženštější dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od září můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi's® Storech.

levisNové střihy pro ženy - Levi's® Curve ID jsou výsledkem nového přístupu značky Levi's® k navrhování střihů a obrovské investice do největšího průzkumu ženských postav na světě. Globální průzkum 3D tělesných skenů 60 000 žen identifikoval tři základní tvary těla, vlastní
80 procentům žen*. Jednotlivé střihy byly označeny Slight, Demi a Bold Curve. Velikost dámských džínů se již nebude určovat jen podle pasu, ale také podle rozdílu mezi obvodem boků a zadečku. Výsledkem je nejmodernější a nejženštější dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od září můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi's® Storech.

Slight Curve / Štíhlé křivky: střih je určen pro rovné spíše chlapecké postavy, vymezuje pas a zvýrazňuje křivky. Zúžený střih v bocích formuje zadeček do perfektních křivek. Džíny jsou nabízeny ve velmi přiléhavém střih - prostě stylové, líbivé a sexy. Jsou k dostání také ve verzi 'Moonlight', která se vyznačuje volnějším a obnošenějším vzhledem.

Demi Curve / Normální křivky: střih formuje ženské proporce, lichotí pasu a zjemňuje tvary. Je k dostání se zúženými, rovnými i mírně rozšířenými nohavicemi a v nabídce je 11 povrchových úprav - od 'Black Superstretch' přes celé spektrum obnošené modři až po hit sezony - 'Powder Grey'.

Bold Curve / Plné křivky: střih oslavuje skutečné křivky a plnou ženskou postavu, obepíná pas bez odstávání. Je k dostání s rovnými, zúženými či mírně rozšířenými nohavicemi a v celém spektru odstínů včetně super jemné 'Black Pearl' a trendové 'Blue Sands'.

Džíny Levi's® Curve ID jsou jediné džíny, které kdy budete potřebovat.

   
15.09.2010 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] schnaxy [*]

  Aloisicka — #3 99.9 euroSml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 29.09.2010, 09:04:44
 2. [3] Aloisicka [*]

  schnaxy — #1 A kolik ty džíny stály?

  1. na komentář reaguje schnaxy — #4
  superkarma: 0 28.09.2010, 18:20:29
 3. [2] ozón [*]

  Už se vidím , jak mi prodavačka v obchodě ochotně radí co na mou velkou prdel a břicho a tlustá stehna !

  superkarma: 0 24.09.2010, 10:28:29
 4. [1] schnaxy [*]

  Oblíbila jsem si Levi´s,protože mi vždy sednou,před týdnem jsem si pořídila Powder Grey.Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje Aloisicka — #3
  superkarma: 0 15.09.2010, 01:12:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme