Nejmodernější a nejženštější dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od září můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi's® Storech.

levisNové střihy pro ženy - Levi's® Curve ID jsou výsledkem nového přístupu značky Levi's® k navrhování střihů a obrovské investice do největšího průzkumu ženských postav na světě. Globální průzkum 3D tělesných skenů 60 000 žen identifikoval tři základní tvary těla, vlastní
80 procentům žen*. Jednotlivé střihy byly označeny Slight, Demi a Bold Curve. Velikost dámských džínů se již nebude určovat jen podle pasu, ale také podle rozdílu mezi obvodem boků a zadečku. Výsledkem je nejmodernější a nejženštější dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od září můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi's® Storech.

Slight Curve / Štíhlé křivky: střih je určen pro rovné spíše chlapecké postavy, vymezuje pas a zvýrazňuje křivky. Zúžený střih v bocích formuje zadeček do perfektních křivek. Džíny jsou nabízeny ve velmi přiléhavém střih - prostě stylové, líbivé a sexy. Jsou k dostání také ve verzi 'Moonlight', která se vyznačuje volnějším a obnošenějším vzhledem.

Demi Curve / Normální křivky: střih formuje ženské proporce, lichotí pasu a zjemňuje tvary. Je k dostání se zúženými, rovnými i mírně rozšířenými nohavicemi a v nabídce je 11 povrchových úprav - od 'Black Superstretch' přes celé spektrum obnošené modři až po hit sezony - 'Powder Grey'.

Bold Curve / Plné křivky: střih oslavuje skutečné křivky a plnou ženskou postavu, obepíná pas bez odstávání. Je k dostání s rovnými, zúženými či mírně rozšířenými nohavicemi a v celém spektru odstínů včetně super jemné 'Black Pearl' a trendové 'Blue Sands'.

Džíny Levi's® Curve ID jsou jediné džíny, které kdy budete potřebovat.

Reklama