Dobrodružné výpravy do tajných zákoutí dědečkovi farmy, poznávání nových zvířat a spousty vynálezů, která se ve stavení ukrývají – to nemusí být jen výsada letních dnů! Díky nové stavebnici LEGO DUPLO Moje první farma si děti vzpomenou na prázdniny strávené mimo město, naučí se poznávat zvířata a zároveň budou mít k dispozici dostatek kostek pro volné stavění.

Lego

Dětské sny z kostek LEGO DUPLO

Moje první farma je ideální kombinací mezi stavebnicí tematickou a klasickou. Společně s vašimi dětmi můžete farmařit, starat se o zvířátka nebo se zabavit skládáním kostek různých barev a tvarů dle vlastních představ. LEGO DUPLO takto rozvíjí manuální zručnost dítěte, trénuje jeho paměť a podněcuje fantazii. Díky optimální velikosti kostek se vašemu dítěti bez problému podaří postavit přesně to, o čem sní.

Rozvíjejte sebedůvěru malého stavitele

Dětští psychologové se shodují, že z dětí, u kterých je podporován rozvoj představivosti a tvořivého sebevyjádření, vyrostou silní a vynalézaví jedinci. Není na tom nic těžkého, stačí vaše dítko během stavění bedlivě pozorovat a ocenit každý malý úspěch, korunovaný dokončením celého veledíla. Vaše pochvala a pocit úspěchu ve vašem dítěti podpoří pocit jistoty a víru v sebe sama. Každé dítě se navíc velmi rádo chlubí a vy budete první, komu svůj výtvor bude chtít předvést.

Lego

Mezi námi zvířaty

Děti mají přirozenou potřebu hladit si zvířata, krmit je, povídat si s ním a moc rády se o ně starají. Každé zvířátko ale ke spokojenosti potřebuje něco jiného. Stavebnice Moje první farma obsahuje hned několik různých zvířecích postaviček, jejichž prostřednictvím si společně ukážete, jak se o zvířátka postarat, aby byla zdravá a spokojená. Díky vytváření vztahů se zvířaty si Vaše dítě jednoduše rozvíjí svoje dovednosti, které mu v budoucnu pomohou budovat vztahy a schopnost být pro ostatní dobrým kamarádem.

Až se vaše dítka dostanou do fáze, kdy jim poklidný život farmáře nebude připadat dostatečně dobrodružný, mohou uhasit požár, krmit dravou zvěř v ZOO nebo vyrazit do obchodu. Kompletní nabídku stavebnic LEGO DUPLO si můžete prohlédnout na webu www.DUPLOsvet.cz.

Soutěžte se stavebnicí LEGO DUPLO! Odpovězte správně na soutěžní otázku, kterou naleznete na webu www.DUPLOsvet.cz a vyhrajte jednu ze stavebnic.

Lego

Se stavebnicí LEGO DUPLO si nadělíte pod stromeček víc než jen stavebnici.

Reklama