Ceresit

Když se pustíte do stavby, je to šílený kolotoč, od výběru parcely, zasíťování pozemku, spousty papírování přes samotnou stavbu až po finalizaci. Vše dlouho trvá, vám tečou nervy a už už byste to chtěli mít hotové, ale je třeba pořád čekat na to, až materiály vytvrdnou, vyschnou atd. Vysoká vzdušná vlhkost zpomaluje schnutí. Můžete jej, ovšem alespoň částečně urychlit, a to velmi snadno pomocí pohlcovače vlhkosti.

CeresitCERESIT STOP VLHKOSTI DUO PACK je vybaven dvojnásobnou silou dvou unikátních dvouvrstvých tablet s dvojitým účinkem. Bílá část tablety je tvořena speciálními krystaly, které efektivně pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a sráží ji v tekutinu, která se shromažďuje v zásobníku přístroje. Tím dokáže regulovat úroveň vzdušné vlhkosti až na doporučených 50-60 %. Modrá část tablety byla vyrobena patentovanou technologií.  Účinně neutralizuje pachy v místnosti až o 70%. (prokázáno vědeckými testy). Tento přístroj pracuje bez použití elektřiny a snadno jej nainstalujete v místnosti, kde potřebujete urychlit vysoušení. Začíná pracovat ihned po instalaci, v zásobníku přístroje můžete pozorovat vysráženou vodu. Dvojnásobná síla CERESITU STOP VLHKOSTI DUO PACK je vhodná pro větší prostory až do 40m2, nebo právě v momentech, kdy potřebujete urychlit schnutí při dokončovacích pracích na Ceresitvašem domě či bytě a vzdušná vlhkost je vysoká.

Když je vše již nachystané, dokončovací práce jsou hotové a vy se konečně můžete nastěhovat, i tehdy je třeba, zejména v místech jako je koupelna nebo kuchyně, dbát o správnou hladinu vzdušné vlhkosti, aby vám nové zdi nezačaly plesnivět. Nový CERESIT STOP VLHKOSTI MICRO  nejen, že spolehlivě pomáhá snižovat nadměrnou vzdušnou vlhkost, ale také představuje unikátní designovou novinku, která se hodí do různých moderních interiérů. 

Každá stavba, ať se jedná o stavbu domu nebo jen rekonstrukci bytu, je náročná záležitost a jakékoliv urychlení se hodí.

Ceresit

Více informací na www.stop-vlhkosti.cz

Reklama