vras

Kosmetický specialista, značka Dermaheal, která je známá po celém světě výrobou přípravků s obsahem vysoce účinných látek, nedávno představila „2 Weeks Miracle“ sérum proti vráskám. Jak již název napovídá, efekt tohoto „výrobku“ se projevuje již za dva týdny.
Věnovali jsme tedy 2 Weeks Miracle větší pozornost a přinášíme vám podrobnější informace.

Za zmínku stojí hlavně dvě věci

První jsou biomimetické peptidy. A druhá a zásadnější je technologie nanokapslí.

Biomimetické peptidy jsou látky, které simulují růstové faktory v pokožce. Zajišťují revitalizaci a ochranu pokožky a rozjasňují ji. Žádné jiné výrobky na českém trhu takové množství efektivních peptidů neobsahují.

Z různých krémů a sér aplikovaných na pokožku, se do hloubky kůže dostane pouze minimální množství účinných látek, často méně než 3%. U technologie nanokapslí jsou účinné látky uzavřeny v miniaturních kapsličkách a tím je zabezpečeno, že pronikají vrchní vrstvou do kůže a jsou schopné regenerovat buňky až hluboko uvnitř kůže.

vras

Na Youtube má dvoutýdenní zázrak video, s podrobnějším představením

Přístup k zákazníkům

Co nás ale zaujalo hodně, je přístup společnosti k zákazníkům. Firma mimo jiné sponzoruje Facebookovou stránku „Tajemství krásy“, kde nedávno rozdala 15 kusů tohoto krému proti vráskám, který mimochodem není úplně nejlevnější a stojí 1980Kč. Rozdala je proto, aby fanoušci sami napsali hodnocení produktu a to pak do posledního zveřejní na stránkách www.2tydny.cz, které se oficiálně zabývají výrobkem 2 Weeks Miracle. Zdá se tedy, že výrobku věří natolik, že se nebojí objektivního hodnocení, což je velice sympatický tah.

Když už jsme už jsme u hodnocení, britský časopis „WOMAN“, zvolil sérum 2 Weeks Miracle nejlepší omlazovací kúrou roku 2009 a první místo udělilo na základě hodnocení čtenářů.

Zdá se tedy, že má tento omlazovací „zázrak" hodně co nabídnout. Co se negativních ohlasů týče, žádné jsme na internetu nezaznamenali, zatímco pozitivních je hodně.

vras

Jediné, co je opravdu odrazující je cena výrobku. Téměř 2000Kč si nemůže každý dovolit. Pokud je pro Vás ale vzhled důležitější než peníze, pak Vám doporučujeme tuto novinku minimálně vyzkoušet. Navíc nyní v předvánočním období najdete na eshopu Medaprex, v sekci dermatologie, celkem výhodné vánoční balíčky.

Pokud by Vás 2 Weeks Miracle zaujal, distributorem pro Českou Republiku je společnost Medaprex s.r.o. a produkt najdete v sekci kosmetické dermatologie v e-shopu.

Web www.2tydny.cz ale mimo jiné nabízí dost článků v oblasti péče o pleť a pokožku.

Reklama