whirpool

„Zelená“ řada spotřebičů Green Generation rozšiřuje své řady a přináší novinky, které šetří nejen čas a peníze, ale také životní prostředí. Nové produkty jsou výjimečné svou energetickou třídou, novými funkcemi a technologií 6. smysl, která sama stanoví, kolik je zapotřebí vody a energie pro dosažení co nejlepšího výsledku. Díky těmto vlastnostem pomáhají spotřebiče Whirlpool snižovat spotřebu energie a vody v domácnostech a minimalizují negativní dopady na životní prostředí.

Řada volně stojících spotřebičů Green Generation se vyznačuje energeticky úspornými třídami a moderním designem Carisma. Pro ten jsou typické zaoblené elegantní tvary, které se hodí do každého interiéru.

Jaké vám chceme doporučit pračky z této řady?

whirpoolAWOE 8759

Model s kapacitou 8 kg v designu Carisma splňuje náročné energetické požadavky řady Green Generation. Energetická třída A-30 % (odpovídá A+++) a inteligentní technologie 6. smysl jsou zárukou nízké spotřeby a doažení požadovaných výsledků. Novinkou je motor Silent motion, inovativní bezkartáčový indukční motor zaručující nízké vibrace, tišší chod, účinnější odstřeďování a delší životnost. Doporučená maloobchodní cena je 20 990 Kč. 

whirpoolAWOE 9730

První vrchem plněná pračka s intuitivním ovládáním, díky kterému zvládne praní opravdu každý. Na přehledném LCD lze krok za krokem velmi jednodušše nastavit funkce a programy. Spotřebič je dále vybaven 6. smyslem, který automaticky nastaví všechny parametry praní tak, aby bylo dosaženo co možná nejlepšího výsledku. Navíc se díky této technologii sníží spotřeba energie a vody až o 30 % a doba trvání procesu až o 50 %. Pračka nabízí kapacitu 5,5 kg a má tzv. maxi otvor, tedy zvětšený přístup do bubnu, díky čemuž je vkládání prádla mnohem pohodlnější. Spotřebič v energetické třídě A-20% z řady Green Generation je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 14 990 Kč.       

Více na www.whirlpool.cz

Reklama