Palac FloraVánoční nákupy jsou v plném proudu a většina z nás si stále láme hlavu, jakým dárkem obdaruje své blízké a známé. Nákupní galerie Palác Flóra proto možná potěší zákazníky třemi nově otevřenými obchody. Inspiraci pro nákup vánočních dárků mohou návštěvníci nákupní galerie čerpat v obchodech List s Italskou módou. Nově otevřen je i obchod LeSportSac s kabelkami nebo herní prodejna Gamespace, kde si nejrůznější hry mohou zákazníci přímo na místě vyzkoušet. Vhodným typem na dárek může být také obnovený prodej dárkových poukázek.

„Těší nás, že právě v předvánočním shonu můžeme našim zákazníkům poskytnout širší možnosti při nakupování, a to díky otevření tří nových obchodů,“ uvádí Daniela Vocetková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Obchody, ve kterých mají návštěvníci možnost načerpat inspiraci právě při vybírání vánočních dárků mají různá zaměření, od kabelek přes italskou módu až po hry. Ty si zájemci mohou ještě před zakoupením vyzkoušet. Mezi oblíbené dárky patří také dárkové poukázky takzvané „mallmoney“ v různých cenových hodnotách, ke kterým se pro jejich oblíbenost opět vracíme,“ dodává Daniela Vocetková.

Palac FloraObchod s Italskou značkou LIST není pro ženy v Čechách ještě známý a nákupní galerie Palác Flóra jej může zájemkyním představit jako první v Praze. V nabídce obchodu LIST naleznou zákaznice nejen šaty, kalhoty, saka, kabáty a svetry, ale také boty a nejrůznější doplňky. Benefitem značky LIST jsou střihy, které dobře padnou a také kvalitní materiály a celkové zpracování modelů. Obchod je umístěn ve 2. patře.

Všechny příznivce her snad potěší nový obchod Gamespace ve čtvrtém patře nákupní galerie. Zajímavostí je nabídka dlouhodobého členství ve věrnostním programu Gamespace Plus, kde zákazníci sbírají body za nákupy. Kromě širokého výběru her nabízí Gamespace také řadu zaváděcích cen, slev a dárků.

Palac Flora

Třetím z nových obchodů je LeSportsac, značka nylonových kabelek. V Paláci Flóra otevřel obchod svůj první koncept. Milovnice kabelek si tak jistě přijdou na své v nabídce kolekcí Classic nebo limitovaných kolekcí jakými jsou například Artist Residence nebo Platinum. V roce 2009 oslavila značka své již 35. narozeniny. Zájemci naleznou obchod ve 3. patře.

Palac Flora

Dárkové poukázky Paláce Flóra

Reklama